Ödem hakkında

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Vatoz tarafından 16 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Vatoz

Vatoz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 4 hafta önce idmanda ayağıma darbe aldım.Diğer gün doktora gittim 2 hafta oynama ödem oluşmuş dedi.Bir hafta sonra klüpte masöre gösterdim o da ödem var dedi ama sorun olmaz senin için dedi masaj yapıp sarıp çıkardı idmana.Geçmeyince uzmana gittim tekrar 4 hafta dedi bu sefer ama masör hala engel olmaz diyo Günde 6 kere buz yapıyorum ilaç tedavisi de devam ediyo ama bir türlü geçmedi 5 oluyo artık Ne yapmalıym ? :S

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    saygıdeğer vatoz ödem vucudun savuma mekanimasıdır masaj felan yapman zararına olmuş masöre itibar etmejiniz iyileşmesiniz bekleyiniz. 4 hafta ara veriniz hafta sonları çok hafif antrenman yapınız ödemi zorlamayınız.

3. Vatoz

Vatoz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim.Şu an ödem kalmadı ama ağrım devam ettiği için geçen hafta röntgen çektirdim ve ayağımda yapısal olarak bir çıkıntılık varmış tabanlık kullanmamı önerdi doktor ve ilaç tedavisi uyguluyorum ama ağrı aynı :(

Sayfayı Paylaş