Öğreticiler ve Daha Fazlası

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Buff Türk tarafından 13 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Buff Türk

Buff Türk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaşlar öncelikle ben Emir,
    Memnun oldum sizlerle tanıştığıma, yönetici ve admin abilerimiz de izin verirse ben küçük çaplı tanıtım anlatım hareket beslenme ve benzeri şeyleri çektiğim bir youtube channeli açtım isterseniz bi göz atabilirsiniz çünkü bilgilendirici şeyler bulunmaktadır içinde linki veriyorum: https://www.youtube.com/channel/UCLh5wqugOD4Oqivm2GY5qXw buradan channel e girip istediğinize bakabilirsiniz

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Selam Emir,

kanalina goz attim. nacizane tavsiyem daha cok bu spora sizler gibi uber seviyede profesyonel yaklasanlara degil, daha genclere donuk, herkese yonelik bilgilendirici, ogretici videolar yapman.
    kanalinin bir konsepti olsun. bu clenbutrol vistorn anabolik katodik steroidler falan bunlar bircok kisiyi ilgilendirmiyor. kimin ne kullandigi da bizleri ilgilendirmiyor. bizi ilgilendiren seyler ogretici bilgilendirici, bu sporda kendimizi bir adim daha ileri saglikli ve guvenli bir sekilde tasimak.

OHP'deki formun sanki bana biraz yanlis gibi geldi ama cok da emin olamadim acikcasi.
    dirsekler onde olacak. bel bukuk olmayacak. glute ve hamstring kaslarini nizami olarak aktive edemedigini dusunuyorum.
    bu da belinde arc olusmasina ve barbell havadayken dengenin bozulup barin vucudun aks merkezinin arkasina dusmesine sebep oluyor.
    agir yukler altinda beline cok kuvvet biner, agri yasarsin.
    NOT: bu arada full ROM (range of motion) olmasi icin press'te isinma bos barla yapilir.

kanalinda basarilar.

3. Buff Türk

Buff Türk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tavsiye için çok teşekkür ederim bunları yapan arkadaşım dogukan ben sadece kameramanim :)
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Ağustos 2016 ---
    teşekkürler dostum öneriler için bu doğrultuda videolar gelecek üşenmeyip videolara göz atmanı takdir ettim teşekkürler tekrardan :)

Son düzenleme: 14 Ağustos 2016
  4. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    13 yaşında çocuğa küçük demişsiniz 13 yaş altı fitness yapamaz ama 13 yaşında başlanabilir çocuğun hevesini kırmayın jeff seid i hatırlayın

5. ErdoganOzgur

ErdoganOzgur Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Overhead presste bel pozisyonunda sıkıntı var.Barı aldıktan sonra bacağını açıp kalça kaslarını sıkarsan bu konuyu aşabilirsin.Ayrıca genelde ısınma konusunda genelde bi sıkıntı var maalesef genel olarak ülkemizde.Omuzlarda içe ve dışa rotasyon yapmıyosun sanırım.Rotatur cuff ile ilgili sıkıntı yaşamak istemiyosan bunu göz önüne alman iyi olucaktır.Başarılar

6. Buff Türk

Buff Türk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    tavsiyeniz için çok teşekkür ederim deneteceğim.

berkay7743 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş