Öğrenciyim ne yapmalıyım?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DenizSen tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. DenizSen

DenizSen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba,
    15 yaşındayım 89 kiloyum. 2 aydir fitnessa gidiyorum ve programim cardio agirlikli. Ben avrupa yakasinda oturuyorum okulum anadolu yakasinda, sabah 5 te kalkiyorum kahvaltim standart olarak 2 yumurta ve portakal suyu. Sabah okula giderken antrenman yapmis gibi oluyorum. Ogle arasinda tost,ekmek tarzi seyler yiyorum. Okul cikisinda fitnessa gidiyorum ve eve gelince salata,kirmizi et gibi besinlerle beslenmeye ozen gosteriyorum. (Ek olarak her gun Omega 3 hapi iciyorum) Siz degerli buyuklerimden istedigim sey beslenmem dogru mu yanlis mi? Yanlislarim varsa ne dir? Bir kac oneriniz varsa onerinizi yazmaniz.
    Iyi forumlar

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. DenizSen

DenizSen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Güncel

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Buchdich

Buchdich Üye

Beğenileri:
    108
    Ödül Puanları:
    43
    Ben de 16 yasindayim okul+ fitness beraber goturmeye calisiyorum. Benim sana tavsiyem evde lor peynirli tavuklu kisaca proteini yuksek olan yiyecek yapip kaba koy okula gotur. Oyle ekmek tost ile olmaz bana sorarsan. Sabah 2 yumurta da yetmez. Portakal suyunu kendin sikiyosan iyi. Isin zor gercekten. Tabi bunlar benim gorus ve tecrubelerim buyuklerimiz daha iyi bilirler.

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

4. DenizSen

DenizSen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler tavsiyenizi dikkate alacagim.

Sayfayı Paylaş