Öğlen Arası Beslenme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AbrahamLincoln tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AbrahamLincoln

AbrahamLincoln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Alanya
    Selam beyler, Ben 17 yaşındayım 1.69 boyum kilom 59. Kilom 59 ama oturduğumda göbeğim katlanıyor, kilo vermiştim meğerse hep kas vermişim onu fark ettim. Karnım kaslandırmak istiyorum artık bunun için neler yemeliyim ( karbonhidratı düşük proteini yüksek tamam da besin tavsiyesi yaparsanız iyi olur, ben pek bilmiyorum neyin karbonhidratı yüksek neyin düşük.) Bu arada ben öğlen arası okuldayım, evimiz uzak ondan dışarda da bi şeyler yemiyorum adam tavuk döner diye önüme koyduğu şeydeki tavuk = jel. Ondan bisküvi filan alıyorum, yanına da çikolatalı süt alıyorum. Ne yemeliyim öğlen aralarında bi şeyler tavsiye eder misiniz? (karın kasları ve sıkı karın için )

2. AbrahamLincoln

AbrahamLincoln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Alanya
    Yok mu bi tavsiyesi olan

3. Enes Drmz

Enes Drmz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba kardeşim bende 17 yaşında bi arkadaşınım diyim :)
    Karb. ve protein ağırlıklı beslenmen lazım. En önemli karbonhidratlar pirinç,bulgur,makarna,ekmek ( beyaz ekmek değil ) dır. Protein olarak ise tavuk,et,yumurta,peynir,balık vb. yiyebilirsin.

Yağlarını yakmak için hit kardiyo tavsiye ederim. Haftada 1 gün arayla yapabilirsin. 5 dk yürü sonra 1.30 dk koş hızlı , 1 dk yürü böyle 8 set yap.

Okulada tam tahıl ekmeği arasına ton balığı sandvici , peynirli sandviç , tavuk götürebilirsin ben öyle yapıyorum. Fasfoodtan uzak dur kesinlikle

BAŞARILAR /)

4. AbrahamLincoln

AbrahamLincoln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Alanya

Teşekkürler, Okula bisikletle gidip geliyorum(15 dk gidiş - 15 dk dönüş) bu bi işe yarar mı yoksa bırakıp okula yürüyerek mi gideyim.(sırtımda çanta olduğu için pek yürümek istemiyorum)

5. Enes Drmz

Enes Drmz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında yürüyerek 30-40 dk gitmek iyi olur ama cantan cok ağırsa bisikletle devam et derim ben :)

Sayfayı Paylaş