Çok zayıfım spora başlamalı mıyım

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve redfoo tarafından 27 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. redfoo

redfoo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar. birkaç sorum olacak sizlere. ben 1.80 boyundayım ve 55 kiloyum. ne yapsam kilo alamadım. bana spor yapmamı önerdiler ancak birkaç sorum olacak.
    bazı arkadaşlar çok zayıf olduğum için spora gitmemin faydalı olmayacağını söyledi. yani sadece kas yaparsın, kilo almazsın yine zayıf olursun gelişmezsin vs. dediler.

ikinci olarakta benim daha çok ne çalışmam lazım kütlemi artırmak için
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Haziran 2015 ---

2. UfkKcn

UfkKcn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Spora başla, spor; zayıf,şişman,yaşlı,genç,çokuk,çocuk herkesin yapması gereken birşey zaten. Bol bol ağırlık egzersizi yap kaliteli beslen, bu forumdan uzaklaşma yeter :) ha bide aceleci olma yavaş yavaş bu işler

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.788
    Ödül Puanları:
    123
    Kilo almak istiyorsan tek yapman gereken daha çok yemek. Spora gidersen bu kilonun büyük bölümünü kas olarak almış olursun ama daha çok yemezsen spor kilo aldırmaz. Ne yapsam kilo alamıyorum diyen arkadaşlar genellikle daha çok ye tavsiyesine zaten çok yiyorum diye karşılık veriyorlar. Eğer sen de böyle düşünüyorsan peşinen cevabını vereyim, hayır çok yemiyorsun. Besinlerin kalori değerlerini araştır, düşük miktarında daha yoğun kalorisi olan besinlere yönel.

4. aLptekinOsman

aLptekinOsman Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşların sadece kas yaparsın kilo alamayıp zayıf olursun demişler. O arkadaşlarla direk bağlantını kes. Zaten amaç yağdan değil kastan kilo almak. EN kısa zamanda spora başla kendine yüksek kalorili sağlıklı karbo pro ve sağlıklı yağlardan oluşan bi beslenme programı hazırla. Kardiyo antrenmanı yapmamanı ağırlık kaldırmanı öneririm. Vede yemek yemekten korkma. Son olarakta bu sabır işi öyle 1-2 ayda olcak iş değil. Sen bu sporu yaşam biçimi haline getirmen lazım.

5. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Bir doktora git hormontestlerini yaptir sonra da kaliteli bir salona başla.
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Haziran 2015 ---
    Bir doktora git hormont estlerini yaptir sonra da kaliteli bir salona başla.

6. Erdem Onur

Erdem Onur Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    13
    Kilo verememekle aynı durumdur zira vuku bulduğunda spor seni zayıflatmaz demeleri gibidir çalışma şeklinin başlangıç olarak ayarlanmasının yeterli olacağı kanaatindeyim kilo alma durumu yemeyle ilgilidir umarım kilo alma projen başarılı bir şekilde tahakkuk eder hayırlı akşamlar dilerim.

7. illegalsair

illegalsair Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    1.70 boy 52 kiloydum.Bugün 8. gün 53.65 kiloyum.Eskiden 1 tabak yiyemezdim şimdi spordan gelince hayvan gibi acıkıyorum 2-3 tabak yemek yiyorum.Bir an önce spora başla..

Sayfayı Paylaş