Çok zayıfım karın çalışmalı mıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve accio tarafından 2 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. accio

accio Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar ben kilo alabilmek için diyete ve antrenmana başladım fakat karın çalışmalı mıyım anlayamadım. Yani kol göğüs vs gibi diğer bölgelerle ağırlık çalışınca hacim kazandığını hissediyorum fakat karın çalışırken sanki sadece yağ yakıyorum kilo veriyorum gibi hissediyorum. Ama karın çalışmazsam da yediklerim göbeğimi büyütüyormuş gibi geliyor. Bu işin doğrusu nedir acaba zayıfsam karın çalışmalı mıyım ya da nasıl çalışmalıyım(az tekrar ağırlıkla vs gibi mi)?

Bir de göğsümün altında karnımın yanındaki kaburgalar çok belli oluyor. Göğsümün üstünde boynumun altındaki kemik de çok belirgin duruyor. Buralarım çok zayıf buralar için hangi hareketleri yapmalıyım ya da şunu yapma şunu çalışma diyebileceğiniz bir şey var mı? Resim attım işaretledim bahsettiğim yerleri.

Boy 178, Kilo 58. Başlayalı 1 ay oldu yaklaşık 1-2 kilo aldım, karbonhidrat kullanmaya başladım şimdi ve aşağıdaki linkteki 3.programı uyguluyorum:
    https://www.bodyforumtr.com/threads/bodybuldinge-yeni-başlayanlar-için-1-2-ve-3-ay-programı.12394/

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş