Çok zayıfım body salonuna gidiyorum fakat gelişim göremiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kilbox tarafından 3 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merabalar arkadaşlar ben 1.80 boyunda 58 59 kilo biriyim problemim kilom vucud yapım cok cok zayıf resmen kaburgalarım görünüyor kol yapımda bilek yapısı zayıf body salonuna 7 ay kayıt oldum salonumda havuz fitness cardio herşey mevcut 15 gündür calışıyorum 1 ayım dolacak bu ayın 15 de fakat bi gelişim göremiyorum bi gelişim varsa oda body ilk başladıgımda kaldıramadıgım ağırlıkları artırarak kaldırmam 25 30 kilo arasında kaldırabiliyorum artık yavaş yavaş artırıyorum ama yinede gelişim göremiyorum biran önce kilo almak istiyorum bu protein tozları karbonhidrat tozları var mış onlardan alıp kunllanmayı düşünüyorum artık

beslenmeme gelirsek

sabah kalktıgımda : 4 yumurta beyazı + peynir + bal
    öğle yemeği : değişiyor bazen tam ekmek tavuk bazen pilav bazen makarna oluyor
    ara öğün : 1 bardak süt ve muz vs vs yiyorum
    akşam yemeği : öğle yemeğiyle aynı tekrar makarna bazen pilav

yatmadan : 2 bardak süt ve muz yiyip yatıyorum

15 gündür böyle devam ediyorum ama dediğim gibi gelişim göremiyorum

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    15 günde 15 kilo protein tozu, üzreine de 30 kilo karbınhidrat tozu içsen gene fayda etmez. 4 yumurta beyazı ile kilo mu alınır? hem sarısı nerde bunun? yemeği arttır biraz. 15 günde bir gelişim göremedim dersen, burdaki 15 yıllık sporculara resmen hakaret etmiş olursun :)

3. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Önerileriniz için teşekkür ederim haklısınız ama 4 yumurta beyazı yettiğini düşünüyordum sarısını yiyemiyorum gerçekten istahımı kesiyor kokusu vs

4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    4 yumurta beyazında toplasan 10 gr protein var. sabah kahvaltısı için çok az. yumurta sarısı iştahını kesiyorsa, protein tozu daha beter.
    artı, düyanın en iyi hocası ile birlikte çalışsan, sabah akşam tavuk yumurta yesen, toz içsen, yine de kısa sürede değişim zor. vücut 6 ayda ancak altyapı oluşturur diye duymuştum.

5. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    6 Ayda alt yapı oluştururda ama o alt yapının oluşturdugunu görmeyi nasıl yapacaz bilmiyorum ne yani sabah yediğim yumurtanın sayısını mı artırayım neyi artırayım şuanda henüz anlıyamadım ne demek istediğinizi karbonhidrad tozuna geçmeyi planlıyorum ama bilmiyorum şuanda yeniyim diye düşünmüyorum

6. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Ara öğün sayısını artır ve kuruyemiş ekle. İnternetten yediklerinin besin değerlerini araştır bul kilo alman için gerekli kalori ve karbonhidrat oranını tespit et. beslenmenide buna göre güncelle. Proğramın nasıl haftada kaç gün gidiyorsun neler yapıyorsun?

7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bunları tek tek araştırıp okumak lazım. mesela forumda yeni başlayanların nasıl beslenmesi nasıl çalışması gerektiğine dair konular var. toz tavsiye edilmiyor. bazı şeyleri de deneyerek zamanla gözlemleyebilirsin. ben senden 3 santim kısayım ama şu yediklerini yesem, kilo almam, kaybederim. o yediğin tam ekmek de sadece göbeğe yağ olarak gelir. o ekmeği öncelikle. bir ekmek nerden baksan 900 kalori. boşu boşuna yağa çalışmış olursn

8. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meraba haftada 1 gün dinlenme 1 gün body yani 1 haftada 4 gün gidiyorum salona 3 gün dinleniyorum programın 3 set 15 olarak makinalarda calışıyorum 5 makinada calışıyorum 1 bacak diyeri hepsi kol

9. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    omuz göğüs sırt karın yok mu?

10. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Omuz var Shoulder press calışıyorum makina olarak ama oda cok aşırı yoruyor beni bi türlü ağırlıgını artıramıyorum omuzlarım bayağı güçsüz anlaşılan gögüs var karın olarak mekik var

11. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ağırlık arttırmak bazen kolay olmuyor. zaten 15 gün olmuş, artıırmak da gereksiz. ben ilk haftalarda 3 ve 5 kilo ile çalıştım. çünkü öncelik ağırlığı arttırmak değil, o harekete vücudu iyice alıştırmak. ağır olursa başımız dibimiz ayrı oynamaya başlar, öyle devam etmek zorunda kalırız. bir de tam programını buraya yaz ki, uzman kişiler yaptığın yanlış bişey varsa, başta seni uyarırlar. benim uıyarılar çok yüzeysel.

12. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tamamdır proğramı salondan alıp fotoğraf buraya atacağım beslenmem konusunda bi tavsiyeniz var mıdır

13. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Bu sekilde birebir sorularla hem kavram karmasasi yasarsin hemde cevaplardan tatmin olmayacaksin, yaver bey basit mantikla anlatmis sana, forumu arastir su gunden itibaren kimseye birsey sormadan seni 5 sene goturecek bilgi mevcut, tabiki merak ettigin ve forum icerisinde cevabini bulamadigin sorulari sor seve seve cevaplariz/lar. Yeni baslayanlar bolumunde senin icin cok uygun egzersiz programlari beslenme mantigi ve neden suplement kullanmaman gerektigi aciklanmistir lutfen bu bilgileri kullan, basarilar dilerim...

Lg Smart World

14. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    +

15. kaan24

kaan24 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim sen kilo alma mevzusunu çok yanlış anlamışsın.Öğlen 1 tam ekmek nedir o_O

16. Kilbox

Kilbox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar hocanın bana yazdıgı programda bu

17. valentinus80

valentinus80 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    15 günde ne değişim bekliyosun kardeşim ? dalga mı geçiyorsun sen ? değişim 3.4 ayda falan başlar sen devam et aynı şekilde

Sayfayı Paylaş