Çok Yeniyim Birkaç Sorum Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ahmetcamli tarafından 26 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ahmetcamli

ahmetcamli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle kategori yanlış ise yetkili yöneticiler değişikliği sağlarsa sevinirim.

İki haftadır spor salonuna gidiyorum ve dün itibariyle bana yeni bir program verildi. Bu programa göre her gittiğimde farklı bir bölgeye çalışacağım yazıyor ve haftanın 4 günü gitmem gerekiyor.

18 yaşındayım, şuanda 89 kilo civarındayım.

iki hafdtadır yaptığım beslenme ise şu şekilde;

kahvaltı ==> domates, salatalık, yağsız peynir, yeşil çay
    öğlen yemeği ve akşam yemeği ==> sebze yemekleri, tavuk veya balık

kırmızı et yasaklandı yiyemiyorum. iki haftadır sıvı olarak sadece su ara sırada ayran ve sade soda tüketiyorum. Hepsi bu kadar.

Bu şekilde iki hafta güzel geçti ancak benim kilomun çok büyük kısmı göbek bölgesinde, bunu daha hızlı olarak eritmek istiyorum. Bunun için kullanmam gereken takviye ilaç/besin nedir? Bir fikrim yok spor salonuna sorarsam kendi ellerindekileri satmaya kalkışacaklar ve piyasa fiyatlarının üzerinde...

Benim durumumu anladınız. Yapmam gereken nedir? Nasıl daha sağlıklı ve hızlı kilo veririm? Kullanmam gereken ilaç nedir? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş