Çok yemek seçiyorum nasıl kilo alacağım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve JasonStathamTR tarafından 7 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    1.77 boya 67,5 kiloyum. Günlük karbonhidrat ve protein ihtiyacını karşılayamıyorum ve çok yemek seçiyorum. Bal,yumurta(sarısı),makarna,tavuk,pilav,barbunya,süt,yoğurt bu gibi gıdalarda sorun yok ama eti pek yiyemiyorum. En önemlisi iste hayatımda ağzıma 5-6 yaşlarını saymazsak peynir ve zeytin sürmedim. Asla da sürmem. Olduğu yerde bile bulunmam bunu değiştiremem maalesef böyleyim. Kendime bir program çıkartmakta zorlanıyorum iştahım falan da hiç yok bana yardımcı olabilir misiniz nasıl beslenmeliyim artık düzeltmem lazım bunu?

2. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    O zaman unut bu sporu , sadece bu sporda değil bütün sporlarda gelişme kaydetmek için düzgün beslenmek zorundasın-mecbursun beslenme en önemli şeydir.

3. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Bazı şeyleri değiştirmek zorundasın bende asla haşlanmış yumurta yiyemem diyordum ama şimdi günde 6-7 tane yiyebiliyorum, bazen antrenmanlarda son setin yarısında hayır olmayacak burda bırakıcam diyorum bir an ama sonra tekrar hedeflerimi düşünüp seti tamamlıyorum. Fedakarlık yapmazsan dostum kazanç elde edemezsin, bazen çok zor gelir adapte olmak ama insan alışabilir.

DrBurakkk bunu beğendi.
  4. deniz10

deniz10 Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    artık motto haline gelen sözü de tekrarlamak isterim ; "no pain no gain" arkadaşım :)

5. timokanil

timokanil Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Dostum gainer kullanabilirsin fakat beslenmeyi sağlam tutmadigin sürece o da ise yaramaz

6. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam mideyi genişletmeye çalışıyorum antrenmandan önce barbunya,makarna,antrenmandan sonra pilav,tavuk falan yemeye çalışıyorum... İnşallah halledeceğim bu sorunu. Yulaf ezmsi falan da alacağım

7. timokanil

timokanil Üye

Beğenileri:
    102
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Ayni sorunları yaşayan birisi olarak iştah sorunun icin gainer kullanmani tavsiye ederim fakat destek almadan kendimi düzene sokucam dersen başka tabi. En azından vazgeçme ihtimalin yükselir ki bu komple spor hayatını etkiler

8. Akdenizli

Akdenizli Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Bende brokoli, lor yemiyordum ama bu sporla birlikte tabularimi yikip ikisinide hemen hemen hergun yiyorum. Beslenme onemli bu sporda en cok protein miktari olan seyleri yemiyorsun :) tavuk gogsunu haslama yiyemiyorsan buharli mangalda dene olmadi kusbasi dograyip sulu tsrzi dene ama mutlaka yemelisin.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. JasonStathamTR

JasonStathamTR Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum yazımı yanlış okudun galiba tavukta falan sıkıntı yok. Ama peynir,yumurta beyazı biraz sıkıntılı.Yumurta beyazını yemeye başlayacağım. Ama peynir kesinlikle ağzıma sürmem.

10. Akdenizli

Akdenizli Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Peynire yumurtaya agzını sürmüyeceksen ozaman diğerlerine biraz daha fazla abanacaksın :)

11. oğuzhan1909

oğuzhan1909 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    kardeşim bende bi çok şeyi cidden sevmiyorum ama gözümü kapatık zorla çiğnediğim omleti tatsız tutsuz yulafı sırf bu sporu sevdiğim için yiyorum herkezin yaptıgını yapmak kolay geç tv karşısına sevdiğin şeyleri ye .. bu sporun farkı bu sevmediğini yiyebilmek sırf faydalı saglıklı diye motivasyonunu artır iyi sporlar

Sayfayı Paylaş