Çok sebze çok su kilo verdirir mi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Franquez tarafından 2 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    Öncelikle merhaba arkadaşlar,
    Ben yüksek bi kilodan yavas yavas 78e dusmustum fakat yazın bılıncsız bı defınasyondan 65e kadar düştüm ve sakatlıgımdan suan toplmaya calısıyorum o kadar yememe rağmen kılo alamıyorum 300-400 arası karb 150-200 pro 50-100 arası yağ alıyorum makroları tamamlıyorum genelde fakat @Alfonso_ dediği gibi metobolizmayı fişek yaptım herhalde mesela sabah yulaf lor yumurta sut kuru uzum whey hepsını yıyorm ara ogun vs ama arada cok su ıcıyorum 4 litre içiyorumdur günde 1yeşil çay 3-4te kahve içiyorum sevıyorum kahveyı ara ogun ogle yemegı spor oncesı sonrası herşey tamamda her öğünümde aşırı sebze yiyorum sabah domates salata yanında mesela oglende gene yemegın yanında lokantada marul salatasından tut sogan domates biber sadece insan onla doycak gibi ve 1 saat sonra falan bagırsaklar oynuyor hop tualete gidiyorum annem kızıyo o kadar sebze yersen limon sıkıp su ıcersen kılo alamazsın tabı dıye mesela bu aksam tavuklu makarna + marul salata + brokoli + ıspanak yedım hemen bagırsaklar calısıyor azaltmakta ıstemıyorum aslında cunku karnım sıs gezmeyıde sevmıyorum benım bilgim var ama değişik bilgilere acıgım muhabbet sohbet yorumlarınızı beklıyorum:)

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Hayır, sebze, limon kilo almanı engellemez. Kilo alamama sebebin az yemen.

Verdiğin makrolardan 2250-3300 kalori aralığında beslendiğin ortaya çıkıyor. Burada 1000 kalorilik bir farktan bahsediyoruz. O zaman günlük kalori alımını artarak daha doğru hesaplamalısın ve gerçekten günlük kaç kalori aldığını bulmalısın. Bu kalori kilo alıp vermeden kilonun sabit kaldığı kalori olacaktır. Bunun üzerine 500 kalori eklersen kilo alımı başlayacaktır.

ujohnz bunu beğendi.
  3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Doxux çok güzel yazmış, ben şunu söylemek isterim 3-4 kahveyi eğer yoğun içiyorsan yani benim gibi kaşık kaşık kahve koyuyorsan bi +100-200 kalori de onun için ekle derim garanti olsun.

4. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    hesap yapıyorum 3000e yakın alıyorum fakat hesapladım yağsız tavuk gogusu hesaplıyom mesela ama ogle yemegındekı yemekler yağlı porsiyonları vs az hesaplıyorum ama arada cok cheat yapıyorum yağlanmada yok anlamadım gıttı en az 2500 hesaplıyorum sadece yediklerım olarak yağları katmadan sağlıksız yağları tabiki
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Ocak 2016 ---
    bi kahvaltıdan 1 saat sonra ogle yemegınden 1-2 saat sonra yanı spor oncesı oluyor bıde aksam eve gıdınce yemekten 1 saat sonra ıcıyorum

5. alprninn

alprninn Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Kilo verdirmez ödemi atmana ve suyu atmana yardimci olur. Buda şişkinliğini azaltir yani zayiflamiş gibi durursun ama o verdiğin yağ değil sudur

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    verdiğim yağ değil susa 40 cm kola 69 cm bel nasıl oluyor ? 6 tane baklava? 300 karb 200 protein alıyorum

Sayfayı Paylaş