Çok Sıkıldım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cypersonic tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Cypersonic

Cypersonic Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar benim sorunum çevremde hiç kız yok nasıl diyim yani sevgiliyi bırakın konuşacak kız bile bulamıyorum ve bu durumdan çok sıkıldım

2. aa2a

aa2a Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tvgfbf Antrenör
    nete saldır :D facede okey tavla her gun 1 yada 2 tane rahat bursun:d

3. Cypersonic

Cypersonic Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bide benim şöyle bir sorunum var kızlarla konuşacak konu bulamıyorum

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Kızla anlaşıyor olsan zaten bir şekilde konu açılır konuşursun

5. aa2a

aa2a Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Tvgfbf Antrenör
    bence bu sekılde kendını kasma okey falan oynarken ya hıc tas atmıosun yada sana ne lazım gıbı sorular sor ordan bı sekılde muhabbet acılır devamı gelır sadece baslangıcta sıkıntı var tahmın ettım kadarıyla fazla dusunme bı kac soru sor devamı gelır :d

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    konu açmak şöyle olur kızın hobilerini nelerden hoşladığını sorarsın örneğin basketboldan çok hoşlanıyordur o konu üzerinden harekete geçebilirsin laf lafı açar birde bakmışsınki iyice kaynaşmışınızdır imkan yoksa internettende tanışılır bayanlarla tabi ama bayanları daha iyi tanımak için yüz yüze görüşmek şarttır

7. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben de internetten fazlasıyla konuşuyorum ama yüz yüze konuşamıyorum :(

8. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Benim çevremdede kız yok ben hiç sıkılmıyorum arkadaşlarımın yalayıp yuttuğu kızların hadde hesabı yok fakat ben hiç yanaşmıyorum aklınızda bu adam gaymı diye sorular çıkabilir fakat alakası yok benimde ablam var ben onlara aynı şeyi yapsam yarın benim ablamada aynı şeyi yaparlar. bu böyledir. bunu destekleyen Efendimiz (Sav) in hadisi şerifinde buyuruyorki ; Her kim birine kötülük yaptıysa o kötülük o kişinin başınma gelmeden o kişi ölmez. Fakar bu tövbe edenler için geçerli değil. diyeceğim şu ki Hz. ibrahimin duasını et Yarabbi sen ne güzel vekilsin sen bana yetersin.

Ayrıca çok güzel zinaya bulaşmamış olman. karı kızla işinin olmaması girdinmi çıkılmıyor 3 sene önce kendimi zor kurtardım ve asla öle kızlara yaklaşmıoyrum tövbe ettim nefsime engel olabildiğim kadarı ile oluyorm baktım olmuyor besmele çekiyorum. Vel hasıl kelam bırak karı kız orda kalsın. Banada kızlar bakmıyor Ego olarak anlamayın sınıftaki herkesten yakışıklıyım fakat kızlarla hiç geçinemem. Allah herkesi bir şekilde sınav eder kimine güç verir ezecekmi diye kimine güç vermez zalime dur diyecekmi diye Banada biraz sima güzelliği vermiş çok şükür karı kız için kullanmıyorum. Arada sevgili yapmak geliyor aklıma diyorum En yakışıklı insan Hz. yusuf dünyadan bir şey götürmedi ben mi götüreceğim diyorum. Bu olay çok zor elbette nefis bir yandan şeytan bir yandan. Arkadaş çevresi bir yandan Sen böyle devam et kardeşim Allah tek yardımcı olarak kabul et. Namaza başla ilmihal kitaplarını karıştır. Peygamber efendimizin sünnetlerine uymaya çalış emin olki böylesinin daha iyi olduğunu hem bu dünyada hem ahirette anlarsın.Hayırlı günler

ineedpower, 2157, münzevi ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  9. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Gerçekten yazının hepsine katılıyorum son derece açıklayıcı olmuş bir eklemede yapayım senin yazına

Hayatında bir bayanın olmamasını eksiklik olarak görme bence bir artı olarak gör niye diyeceksin şimdiki insanlar kişilikten ziyade paraya bakıyor yani ne istiyorsun hafta sonu gezmek için bir kız arkadaş mı ? . Bence çok saçma ...

setzkescher bunu beğendi.
  10. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razı olsun. Katılmana sevindim.

11. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence de haklısın ama işte... :)

12. Cypersonic

Cypersonic Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben de öle çevremde çok kız olsun istemiyorum 1 tane olsun o bile yeter bana ama yok işte konusacak arkadaş olcak kız bile bulamıyorum

13. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103

Bakış açısı tabii ki çok güzel. Ufak bir ekleme yapalım. Arkadaşlar yapılması istenen şey rahipler gibi bir ömür kadınsız yaşamak değil, sadece vakti zamanı gelip evlenene ve helal dairesinde karşı cinsle ilişki kurana kadar sabretmek. Ömür zaten çok kısa, gençlik desen daha da kısa. Şu hızla akıp giden yıllara hiç geçmeyecekmişçesine uzun bir süre gibi bakanlar boş zamanlarında bir de bizi bekleyen sonsuz ahiret hayatını düşünmeyi denesinler. O zaman değil birkaç sene, değil bir kaç on yıl, değil bir ömür size bir nefesten uzun gelmez.

14. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Bu kadar insan yalnızsa , bu kadar insan niye yalnız ?

-RevoLt- bunu beğendi.
  15. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Hayatiniza yeni sosyal aktivitiler ekleyin. Mesela ciftli yapilan dans kurslarina yazilabilirsiniz. Spor danslar vals. latin gibi... Bu ornekleri cesitlendirmek kolay ;)

Boyle bir aktiviteye basladiginizda da ister istemez karsi cinsle diyalog kurmak zorunda kalacaksiniz zaten.

Gercekten somut bir seyler istiyorsaniz sanal ortamdan uzak durun derim ben.

Para konusu dogru ama ben yinde tercih hakkimi kadinlardan yana kullaniyorum...

Ben biraz demode bir adamim. Hafta sonlarimi kafede 3-5 sap arkadasimla gecirmek yerine yanimda bir bayani tercih ederim.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  16. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    uzun süreli kız arkadaşımız olsun o kadarda sap dolaşılmaz:) çünkü böylece kadınları tanır anlar nasıl sohbet edilebilineceğini öğreniriz yani hafta sonu 3-5 tane sap birleşip dolaşmayı sevmem :)fazla erkek erkeğe takılınca 3. sınıf mafya tipleri gibi olmaya başlıyor insan:) kendi doğrumuza göre bir hanıma denk gelincede konuşma kendimizi anlatma tecrübesi olmadığından maalesef çekiniriz utanırız kızda sıkılır ve gider bizde bakarız sadece ardından birde sanaldan bayanlar hakkında tecrübe kazanılmaz sosyalleşeceksin kız çevreni geniş tutacaksınki tecrüben artsın illa her kızlada çıkmak zorunda değilsin sohbet et arkadaş ol bunlarda güzel şeyler gelelim kız arkadaşın olmasının olumsuz sonuçlarına
    çok konuşuyorlar
    ilgiyi telefonla devamlı aramak sanıyorlar
    erkeğinde ilgiye ihtiyaç duyacağını bilmiyorlar
    kendileri özel günler hariç hediye beklerler ama 1 kezde bize hediye almazlar özel günler hariç
    bide benim gibi sıradan kızlarla değilde elit zengin sayılan bakımlı sporcu kızlardan hoşlanıyorsanız para çok önemli gerçi sıradanıda paraya bakar ya neyse
    durduk yere ağlamaları saçma bir şeylere darılmaları olsun bazen çekilecek gibi olmuyor
    ama herşeye rağmen tatlı tatlı yüzünüze bakmaları başını omuzuna koymaları insanı mutlu ediyor açıkcası kız arkadaşız olmaz derim fakat herkesin görüşünede saygım sonsuzdur

Son düzenleme: 17 Ekim 2012
    2157 ve Predatel bunu beğendi.
  17. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

İşte bu yüzden bizler için zor bir durum spora mı vakit ayıralım kız arkadaşa mı ? yiyeceğe mi para harcayalım ? kız arkadaşa mı ?

Kafanızla uyuşmayan bir kızla arkadaşlık etmek size kısa süreli yarar sağlasada uzun sürede zarar sağlıyor.

2157 bunu beğendi.
  18. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sayın john399 iyi güzel diyorsunda sende kendi doğrularına göre bir bayan arkadaş istersin dimi bu beklemekle olmaz konuşacaksın kızları tanımaya çalışacaksınki sonunda bulup mutlu olabilesin altı çizili bölüm benim zevkim diğer erkekler belkide sende daha mütevazi bir hanımla sevgili olmak istersindir o zaman para miktarı düşer ama uzun süreli ilişkilerde para şart maalesef bunu tersini yazamam bende isterdim siz kendiniz gibi olun sadece sevin saygılı efendi olun kızlar gelir ama bazen bunlarda yetmiyor işte oradada belirttim zaten arkadaş olun sohbet edin illa sevgili olmak zorunda değilsiniz diye bence insanın tecrübesi artar sende haklısın durum belli hangi birine yetişeceksin ama çok iyi konuşmacı olduğun sürece biraz tip varsa fit bir vücutta varsa azda para en azından bayanlar hakkında az çok tecrübe edinirsin diye düşünüyorum

Predatel ve 2157 bunu beğendi.
  19. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Rocky :D fiziğim gayet yerinde edindiğim tecrübede oldukça yerinde sorun şu iyi bir kariyer iyi bir maddi durum olmadan sırf benim bayan arkadaşım var diye ortalarda dolanmak çok saçma bence onun yerine zorlu bir süreç geçirip iyi bir kariyer edinmek gerektiğine inanan biriyim vede şöyle bir sorun var türkiyedeki bayanların çoğu 1.60 1.70 boyunda benim boyum neredeyse 2 metre vede bu büyük bir sorun yaratıyor yanımda çocuk gibi duruyorlar durum böyle olunca bizde sporcu olmayan bir bayan ile arkadaşlık etmekte zorlanıyoruz.

Son düzenleme: 17 Ekim 2012
    Predatel ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  20. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    orası öyle :D haklısın birde 1.60 boyunda en çirkin kız bile kendini Adriana Lima sanıyor yani birde havalı olurlar aşırı :D hiç çekilmez üstelik uzun boylu fit vücudun olduğu halde bir laf eder iyice sinirin bozulur insana ağır küfürmüş gibi gelir tabi konuştukça anladım seni doğru sıradan kız sevmiyorsan en iyisi iyi bir kariyer yapıp para kazanıp zevkine göre kız bulmandır ne diyim sende biliyorsun zaten sıradan kız istemiyorsan sende sıradan olmayacaksın o zaman sana kolay gelsin umarım kendi doğruna göre kız bulur mutlu olursun tecrübe varsada sorun yok o zaman :D

Predatel, 2157 ve John399 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş