Çok mu acele ediyorum ? Dogrumu yapıyorum ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eglennet tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    15 Gün civarı oldu Bodye' başlıyalı ve 2 gün çalışıp 1 gün dinleniyorum, Yedigime içtigime kesinlikle dikkat ediyorum, Spordan hemen sonra Ton balıgı ve Tavuk sıra ile yiyorum, 1 Gün birini diger gün digerini, Gün içersinde Protein agırlıklı besleniyorum..
    Boy: 172
    Kilo: 70
    Günlük Kalori ihtiyacımın %10 Üzerinde alıyorum..

Uyguladıgım Program Şöyle
    10 X 4 Mekik
    Dambıll Pullower: 12-10-8-6
    İnline Press : 12-10-8-6
    Dumbıll Fly: 12-10-8-6

Kol kaslarımda büyüme var ve kollarımda farkılıgı hissediyorum,Aşagıdaki Resimlere bakıp hatalımı yoksa yetersiz programmı bişeyler söylermisiniz acaba ? 15 gün içersinde bişeyler beklemek biraz aceleci gibi olsada bir farklılıklar beklemelimiyim ? Yada Ne kadar sürede farklılık görürüm ?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Fotoğraflara bakmadım, 15 günde gözle görülür değişim olmaz. Programın sadece bunlar mı yoksa yazım hatası mı oldu?

3. eglennet

eglennet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Programım sadece bunlardır, Evde kendim çalışıyorum,

4. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Forumda dumbell ile yapılabilecek hareketler mevcut. Birkaç hareket ile vücut geliştirme olmaz, bütün vücudu çalıştıracak hareketler yapmanız gerek. Bunu da düzenli bir şekilde yapsanız da 3 aydan önce gözle görülür bir gelişme ve bir seneden önce hatları meydana çıkmış bir vücut beklemek gerçekçi olmaz.

doxux bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş