Çok kiloluyum barfiks yapamıyorum.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Şişko ve öfkeli tarafından 23 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Şişko ve öfkeli

Şişko ve öfkeli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yaklaşık 8 aydır vücut geliştirme sporu yapmaktayım 19 yaşımdayım 87 kiloyum boyum kısa 1.75 cm. Başlamadan önce 105 kiloydum amacım kilo vermekti ilk defa spora başlamıştım çok güçsüz olduğum için şınav bile çekemiyordum ağırlık antremanına başlayınca vücudum gelişmeye başlamıştı çekemediğim şınavı rahatlıkla çekebiliyorum fakat barfiks yapamıyorum 8 aydır bu sporu yapmama rağmen barfiksi adam gibi yapamıyorum fazla kilom yüzündenmi yoksa rezalet ötesi genetiğimdenmi kaynaklı bilmiyorum ne yapmam gerektiği konusunda hiçbir fikrim yok.

2. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    dostum kilondan kaynaklı.moralını bozma ben zayıftım hiç yapamıyordum.0 dı 15 e çıkardım 6 ayda.devam et az daha kg verip güçlenince yaparsın

abseto bunu beğendi.
  3. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Genetik deyip atmamak gerek :) ben şanslıydım salona gitmeden bile evde 10 dan fazla barfiks çekebiliyordum. Sonra farkettim tabi salona gidince hiç spor yapmayan arkadaşlarım bile benden fazla ağırlıkları kaldırabilince :D demekki barfiks çekmekle herşey olmuyormuş dedim :D Tabi yanlış anlama barfiks çekmelisin en temel hareket ve çok önemli :) ayrıca 90 kg olup sporla uğraşmayan arkadaşım sadece gün içinde barfiks deneye deneye 2-3 ay içerisinde 2-3 barfiks yapmayı başardı. Tabi o haliyle kaldı ancak sen hem yağ oranını düşürür hemde güç çalışmalarına (ve tabi barfiksi denemelisin sadece sırt kası olarak görme :) alttan destek alarak barfiks yap :) ) devam edersen rahatlıkla kısa sürede yaparsın :)

4. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    87 kiloda barfiks çekmek için ciddi bir altyapı gerekir oldukça zordur
    boyunuda göz önüne alacak olursak barfiks çekebilmen için 70 leri görmen lazım

5. bunny58

bunny58 Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    43
    109. Kiloyum ve tek seferde 20 25. Tane cekebiliyorum :) Daha cok aliskanlik meselesi. Her gun deneye deneye bir bakmissin 1-2. Derken 10 tane cekiyosun.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

6. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Evt haklısın bende arkadaşın kilolardayım 7-8 çekiyorum ama barfiksde kanat gücüde önemli

Sayfayı Paylaş