Çok kötüyüm Nefes alamıyorum.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve JamontGordon5 tarafından 19 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. JamontGordon5

JamontGordon5 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben lise ögrenim hayatımda takdir teşekkürsüz karne getirmeyen biri olarak 2 yıllık üniversite kazandım istanbul üniversitesine gittim.
    1yıl geçtim 2.yıl bazı sorunlar nedeni ile kaldım.3 sene tüm derslerimi verdim.
    Mezuniyet belgemi almak için okula gittim.2 dersimin daha kaldıgını söylediler Şok oldum.
    Derslerimi seçen hoca o derslerimi seçmemiş unutmuş bu yüzden o iki dersi almam gerekiyormuş.
    Moral olarak çöktüm çok mutluydum ölü gibiyim dünden beri ailem sert bir aile babam yok ama annem çok sıkıdır.Başladı yine laf sokmaya arkadaşların bitirdi sen hala okuyorsun diye laf etmeye okadar bunaldım ki.
    İntiharı bile düşündüm dün gece ne olur yardım edin.
    Şu elalem amma önemli milletimiz için.duh

2. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    sakın intihar fln etme..herşey düzelir inş..aileler hep böyle napalım ben de çok laf yiyorum..belki biz de çocuğumuza böyle davrancaz gelenek olmuş artık :)

3. Atalay Yalçın

Atalay Yalçın Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    ben intihar edecek olsam çok yüksek bir yerden atlardım ölmeden önce uçmak keyifli bir şey olurdu. Takma kafana ama kafana koyduysan dediğim gibi yap pişman olmazsın.

4. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Sen mi belirliyorsun pişman olup olmayacağını..? İntihar etse direk cehenneme gidecek böyle bir şeye uyma dalga geçer gibi söylüyorsun çok basit işler sanki bunlar.

5. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    hazır İstanbul dasın atlamadan önce boğaz köprüsüne çık ta benim için hava al ben kocaelide oturuyom istanbula gidemedim daha neyin kafasını yaşıyon sen o öğrencilik yıllarını çok özlücen sen işte sana alalh 1 sene daha vermiş takıl oradan zengin bi kız tavla beraber iş açın bu foruma üye olduğuna göre vücutta vardır tavlamakta zorlanmassın ama sende akıl nerede :D

6. Pumping İron

Pumping İron Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar saygılı olalım lütfen adam sizinle bir derdini paylaşmış.Destek olmayacaksanız köstek de olmayacaksınız

Sayfayı Paylaş