Çok Gürültülü Bir Ülkeyiz

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve diez tarafından 17 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    insana insan olduğu için saygı gösterilmeli inanca göre ayrım yapan kişiler samimi değildir
    kimseye saygısızlık yapıldığı yok ama insanlarda hemde ezici çoğunluk şunu seviyor sende seveceksin diye baskı yapıyor ülkemizde ben mecburmuyum arkadaş çoğunluğun sevdiği şeyi sevmeyi bana ne saygı duyarım ama kimse beni bir şeye zorlayamaz baskı yapamaz buna hakkı yoktur avrupada böyle bir şey yok inancın ülken neyse ne insanlığın iyise ona göre konuşurlar bizim daha çok yolumuz var büyük şehirlerde iki ev arasına düğün salonu nedir yahu yaz boyunca 2-3 ay millet davul sesimi dinleyecek insan yenilikçi olmalı eskiden gelen şeyleri aynen devam ettirirse olduğu yerde kalır hatta kalmaz geriyede gider birde mecbursundur paran yoktur gelenekselci bir şehirde kalırsın herkes kötü kötü bakar baskı yapar tehdit eder böyle bir şey olur mu ama oluyor ben zaten düğünde sabaha kadar oynamayada karşıyım yahu imzala defteri tut bir yer yemekli sakince iki dans et eşinle olsun bitsin davul zurna kornaya ne gerek var düğünde boşa masraf heleki altın takacak çok kişi yoksa onun yerine ev al araba al çık bi dünyayı dolaş ufkun açılsın neyse bu böyle uzar gider benden bu kadar

Son düzenleme: 7 Aralık 2012
    -RevoLt-, mr_dblue, sessizCiglik ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. sthammer

sthammer Guest

zaten millet saatin alarmıyla uyanıyor, geçen sefer elimde kalacaktı davulcu, para beğenmiyor birde :mad:

sessizCiglik, Phil_Heath ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

Sevgili uyeler,

Din ve kisisel tartismaya donen mesajlar silinmistir. Konunun amaci cercevesinde devam etmesini rica ediyorum. Uyarimdan sonra din ve kisisel atismalara tekrar donulurse ilgililer kuralar dahilinde cezalandirilacak ve konu ne yazik ki kilitlenecektir.

Iyi forumlar.

Bodyforumtr yonetimi

Sanirim ifade edememisim kendimi.

Son düzenleyen: Moderatör: 7 Aralık 2012
  4. gemre96

gemre96 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Fatih
    Bazı söylediğin durumları eleştrimek bazılarını ise destekliyorum.Öncelikle Ramazan davulu hadisesi Osmanlı'dan kültürsel bir gelenek.Gerisinin hepsinde sana katılıyorum :(

Sayfayı Paylaş