Çok dertliyim beyin firtinasi yapalim.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ArdaFit tarafından 11 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Oncelikle merhaba bodyforumtr ailesi hepiniz gibi bende antrenman yapmayi cok seven ve duzenli gitmeyi ihmal etmiyen arkadaslardan biriydim. Taa ki bu gune kadar.

Ben 16 yasindayim lise2 ogrencisiyim servisim degisti ve yeni servis beni son birakiyor ve spor salonunun onunden gecmiyor bu yuzden ben okul sonrasi direk antrenmana gidemiyorum.

Simdi bazilariniz evden git o zaman spora diyecektir. Cok mantikli fakat oturdugum yere en yakin gym 10km falan ve toplutasima araci konusunda fakir bir yerde oturuyorum. Ayrica eger annem veya babam birakicaksada eve 6.30 gibi geldikleri icin anca 7 de spor salonunda olurum ve cikmamiz ailecek kesin 8.30 9 u bulur be ben derslerinede onem veren biri olduhum olduğum icin bu benim icin cok buyuk vakit kaybi.

Simdi biraz daha detayli bilgi vericek olursak. Okul 4.15 de bitiyor 4.30 da servisler kalkiyor. 5.10 da eve birakiliyorum. Ya taxiyle gidicem ki ona gun asiri 25 tl vermek haftada 75 100tl yapar yani cidden kotu bir durum annemler gelince onlar birakip onlarla birlikte spor yapincada 2 saatim gider ve ben max 45dk 1 saat kalan birisiyim.

Bu durumdan birturlu cozum bulamadim. Sporu birakmam asla. Getekirse eve alirim alet ama spor salonuna yeni kayit oldum 1 yillik yani parayida cope atamam. Duzenli gitmemde sart. Bu durumda evi konumu spor salonunu yollari mesafeyi ve hayatimi en iyi bilen kisi ben bile cozum yolu bulamadim ama olurda belki biri bir fikir sunar diye konuyu acmak istedim. Sayfayi kirlettiysem kusura bakmayin yardimci olcak olamayacak herkese tesekkurler..

2. Jaddet00

Jaddet00 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    bisiklet al kendine kışın hariç sıkıntı yaşamassın .

3. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Bisikletim var ama yollar daglik biraz ve trafik ful yani arabayi bile guvenli kullanamiyor insanlar bisiklet cok riskli yani denenebilir ama kesin cozum olacağıni sanmiyorum. Yinede tesekkur ederim

4. FuriousWind

FuriousWind Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bodybuilding
    Büyük çaresizlik içerisine düşmüşsün. Ne diyeyim isteyince her türlü imkan bulunabilir lakin sana tüm yollar kapalı gibi gözüküyor. Gidebiliyorsan git. Gidemediğin günler evde bir şeyler yapmaya çalış. Sana ne kadar faydası olur bilemem. :)

5. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Aynen bir cozum bulmak zorundayim aslinda evimde bench sehpasi ve squat rack olsa yaptigim herseyi evdede yapabilirim ama ücretleri ne bilmiyorum

FuriousWind bunu beğendi.
  6. FuriousWind

FuriousWind Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bodybuilding
    Bana göre birazda şans meselesi. Belki evde bile daha iyi şeyler yapabilirsin. Denemek lazım :)

7. ArdaFit

ArdaFit Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Valla allahasukur soruna cozum buldum artik kolaylikla gidip gelebiliyorum spor salonuna.

FuriousWind bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş