Çok beceriksiz biriyim ...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RufatN tarafından 9 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RufatN

RufatN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    5 aydir haftada 3 gün salonda boks yapiyorum. Kalan 4 gunu sabahlari 3-7 km koşuyorum ve evde manyak gibi boks+idman+agirlik calisiyorum. Yaşim 16, boyum 1.75 , kilom ise 50. Kemiklerim cok ince. Kolla omuz arasinda incelme var, bunca calismama ragmen hicbir degisiklik olmadi ( 6press, biraz göğüsüm şişti ve azcik kol alti yaptim - bunlarda genetik olarak vardi zaten) ...
    Dün 3 aylik bir boksorle sparring yaptik ... Mekaniki nakavt oldum ... Çok utaniyorum! Çok beceriksizim!
    Bunca calismama ragmen hala 10 barfiks ve 30 şınav cekiyorum (ama 100-160 falan mekik yaparim) ...
    Zaten hayatta hiçbirseyi dogru duzgun yapamiyorum... Sosyal fobim falan da var...
    kafa_ kafa_ kafa_

2. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Hani 5 yıllık olursun da 3 aylık birine nakavt olursun o zaman bu mesajına hak veririm ama dur daha 5 aylıksın yani ne vücut oturur ne teknik oturur ne güç oturur bu zamanda. Hepsi hepsi 3 aylık eleman senden yapı olarak biraz daha güçlüdür yani.

Hem zaten mevzu boks ise nakavt olmayan boksör yok gibidir. :) Daha çok gençsin, düzenli devam edersen çok daha iyi seviyelere geleceğinden kuşkun olmasın.

Sayfayı Paylaş