Çok büyük beslenme sorunum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve mertkln tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba, seneye Çanakkale'de üniversite okuyacağım ve %80 ihtimalle yurtta kalıcam. Devlet yurtlarında son giriş saati 23 özellerde 24 felan spor sıkıntı olmaz fakat lise bittiğinden beri hep bunu düşünüyorum yurtta nasıl düzgün beslenebilirim? Daha önce yurt hayatı ile sporu beraber yürütmüş tecrübeli arkadaşlardan ve önerisi olan herkesden yorumları bekliyorum. Ben işin içinden çıkamadım :S

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:21 ----------

Mesela benim oturduğum yerde dışarda sporcu beslenmesi tarzı bir yer var 200-250gr ızgara tavuk göğsü pirinç pilavı domates marul menü 4tl en azından böyle protein ağırlıklı ve uygun fiyata beslenebilceğim biryerler olsa çok güzel olucak ama bunun sabah kahvaltısı var ara öğünü var :S

2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    makarna yumurta bunları tüketmen biraz rahat olabilir ama onun dışında zor gibi.ayrıca o yemek yediğin yer çok iyiymiş 200-250gram tavuk üstüne pilav vs 4lira harika fiyat.

3. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Özel yurtların çoğunda bile odalara özel mutfak yok anca kat mutfakları felan var makarna, yumurta nasıl tüketicem :S Ama odalara özel buz dolabı var en azından lor peyniri felan tüketebilirim.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:52 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:44 ----------

Ayrıca o bahsettiğim yer bana dışarda yemek yemeyi sevdiren yer diyebilirim :) Her gidişimde burası nasıl kar ediyor diye düşünmeden edemiyorum :D Gerçi ızgara tavuk menü alan herkes içecek birşeylerde alıyor sonuçta birşekilde kar ediyorlar :D Zaten çoğunlukla ekmek arası menüler ve patates kızartması felan satılıyor gözlemlediğim kadarıyla :)

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    kettle da yumurta makarna tarzı şeyler yapabilirsin.gerçi yasak galiba böyle aletler ama olsun gizli gizli kullan spor aşkı için :)

5. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Kettle hiçbir yurtta yasak değildir de makarna yumurta felan pişirilmez. Yurtta bir sürü insan içinde makarna alıp odaya giderken başkaları ne düşünür :D ve oda arkadaşlarıda olucak tabi :S

6. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    yumurta haşlama makinaları var 23.90 a araştır.Yumurta haşlayabilirsin tabi et filan yiyemezsin istedigin gibi kısacası yurtta tam anlamıyla dengeli beslenilmez dengeli besleniceksen eve çıkman şart yurtta kalmış biri olarak söylüyorum

7. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Anca protein tozu felan tüketebilirim galiba ve tekrar söylüyorum en büyük sorun kahvaltı öğle ve akşam yemeklerini dışarda yiyebilirim ama dışarda protein ağırlıklı kahvaltı ne yicem .S Sucuklu yumurta felan yesem çok yağlı yapıyorlar :S

8. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Sanırım supplementlere yüklenmem gerekicek ki öğrenci halimle ne kadar supplement alabilirim onuda bilmiyorum :)

Sayfayı Paylaş