Çok ACil ! Telefonun iç Camı Çatladı.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve batuhanozboz tarafından 1 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. batuhanozboz

batuhanozboz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ürün Nokia 5800

Cuma Sabah kalktığımda Telefonumun köşesinde çok küçük bi çatlak oluştunu farkettim.Servise götürürüm pazartesi dedim.
    Pazar günü telefonumu aşağı yukarı 30 cm'den düşürdüm camında içerden çatlak büyüdü. ve aşağı dokunmatik kısmı çizgiler halinde oldu..

Ama düştüğüne dair hiçbir kanıt yok yüzeysel olarak.Çünkü çok komik bi mesafe düşürdüğüm yer halı..

Garanti kapsamına sokabilirmiyim ? Bildiğiniz yardımcı olabilceğiniz bi konu varsa lütfen yazın..

2. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Batuhan inanmıyacaksın ama 3 gün önce bir tuş çalışmıyor diye cep telimi tamirciye verdim bugün aldım bir baktım 20-25 kişinin numarası kalmış geri kalan 100 lerce no gitmiş sinirlendim dedim bu ne dese beğenirsin çok dolu diye çalışmıyordu, dedim bana neden söylemiyorsun sileceğim diye çok sinirlendim...

3. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Garanti kapsamına girmeyecektir.Ne anlatırsan anlat adamlar kendi lehine cevap vericeklerdir sana..''Kullanıcı'' bu lafı duymaktan nefret ediyorum...Gidince bir sürü konuşcaksınız,derdini anlatıcaksın,bayan konuşurken net olarak seçeceğin tek kelime ''kullanıcı'' olacak,sayıcaksın ve cam kapıya çarpmadan çıkıcaksın.
    Umarım bunlar olmaz ama malesef herşeyde olduğu gibi bu konuda da tüketici haklarımızı arayamıyoruz.

okaaan bunu beğendi.
  4. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Artık bu elektronik eşyaları 0 ve garantili almanın da anlamı kalmadı ne yaparsanız yapın kullanım hatası sizin hatanız diyerek garanti kapsamından saymıyorlar..

SOLID bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş