Çok Açım :S

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ilkayerturk tarafından 19 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ilkayerturk

ilkayerturk Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Başlığı Dikkat Çekmesi İçin Böyle Yaptım.Aç Falan Değilim :D Benim Bir Sorunum Var.Artık Sorunmu Yoksa Çok İyi Bi Özellikmi Bilemicem.Yaza Girdiğimden BeriGünde 2 Öğün Yemek Yemiş Değilim.Bu Konuda Çok Ciddiyim.Yaza Girdik Gireli 2-3 Günde Bir Kahvaltı Yaparım Ondada Çift Lavaş 1 Dürüm Yerim.(Bazen Hepsini Yiyemediğim Bile Oluyor.)İşten Gelirim Eve , Evde de Yemek Yemem.Yani Yemek Günlüğüm Şöyledir ;

KAHVALTI : 2-3 Günde 1
    ÖĞLE YEMEĞİ : YOK
    AKŞAM YEMEĞİ : YOK

Peki Bir Sıkıntım Var Mı ? Hayır Yok.Bu Konuda Çok Ciddiyim Kimse Dalgaya Falan Aldığımı Sanmasın Yaza Girdik Gireli 1 Kilo Vermiş Değilim.Şuan Hardline Nutrition Progainer ve Arginine Kapsül Kullanıyorum.Ondan Aldığım Kilolarla 60'ı Buldum İşte.Kullanmadan Önce 55-56 Falandım.Anlayacağınız Yemek Yemiyorum.Acıkmıyorumda.Açlık Hissim Yok.Yemek Yicem Diye Kurduğum Sofradan Bazen 1 Dilim Ekmek Veya 1 Bardak Çay İçip Kalkıyorum.Biliyorum Aç Gezersem Kaslarım Eriyecek.Ya Sürekli Takviye Kullanıcam Şuanki Progainer Gibi Yada Sabit Bir Kiloda Kalıcam.Spor Yapıyorum.Yaklaşık 6. Ayım.Fazla Bir Gelişme Yok Kilom Olmadığından.Önerilerinizi Ve Yardımlarınızı Bekliyorum...

2. ilkayerturk

ilkayerturk Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Şuanki Vücudumda Böyle

Ekli Dosyalar:

• 1.jpg
      1.jpg
      Dosya Boyutu:
      25,4 KB
      Görüntüleme:
      338
    • 13 Temmuz 2012.JPG
      13 Temmuz 2012.JPG
      Dosya Boyutu:
      13 KB
      Görüntüleme:
      327
    • 2-.JPG
      2-.JPG
      Dosya Boyutu:
      9,4 KB
      Görüntüleme:
      348
    • adsız.JPG
      adsız.JPG
      Dosya Boyutu:
      27,6 KB
      Görüntüleme:
      319
  3. ilkayerturk

ilkayerturk Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    UpUpUpUpUpUpUpUpUpUp

4. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    bendede ara sıra kaçırmalar oluyor . 2 gün felan tek ögünle beslenir oldum.sabah hiçbirşey yemezdim öglen 3-4 gibi 1'e yakın tavuk yerdım taa kı ertesı gune kadar birşey yemezdim.
    bunları yaptım ne mi oldu ;tek ögünde yüksek protein alımından vucut fazlasını dışarı attı , metabolizmam aşırı derecede yavaşladı , beslenme olarak vucut şoka girdi.

5. ilkayerturk

ilkayerturk Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Öyle Bi Sorun Yok.Bildiğin Açlık Hissim Yok.Bak Dün 1 Adet Döner Yedim ( Hepsini Yiyemedim Hatta ) Başkada Bişey Yemedim.Yeni Uyandım Aç Değilim.Yemek Yemek İstesem Yiyemiyorum.Bizi Acıktıran Açlık Hissi Veren İlaç Hap Şurup Falan Yok Mu Eczanelerde ?

6. brhmcr

brhmcr Guest

Yemeye zorla kendini, ac olmasan da yemek gerektigini beynine yaz.

7. ilkayerturk

ilkayerturk Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Zorluyorumda Dediğim Gibi Sofradan Ya 1 Dilim Ekmek Yada 1 Bardak Çayla Kalkıyorum :S

8. sofi-kadiri

sofi-kadiri Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    kardeş ne şanslısın maşallah diyim,keşke ben de acıkmasam :) sakın yeme,böyle devam et,kas yıkımı da olmaz inşallah.kas yıkımı olursa gözle görülür o zaman düzenli 3 öğün yersin ama şu an devam et böyle.tricepsinin yandaki kası adını bilmiyorum,orası çok iyi gelişmiş.göğüslerin de 6 aya göre iyi sayılır. sakın mideni büyütme,acıkmadan yemek yeme

9. ilkayerturk

ilkayerturk Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Abi Yeme Yeme Diyorsunda Vücut Benim İçin Yeterli Değil.Şuan 57 Kiloyum.70-75 Olim Ki Adam Gibi Vücudum Olsun.Çok Zayıfım Şuan.Kilom Olmadığından Kaslar Felişmiyoda Belli Bi Yerde Kalıyor.Ne Kadar Çalışırsam Çalışim Şuan Sadece Sertleşiyo Kaslarım.Bi Gelişme Büyüme Yok.

Sayfayı Paylaş