Çok şaşıracaksınız.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bb78 tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar bu videodaki adamın kaslarını görünce bilmiyorum kaç kişi şaşıracak.. video linki ---> http://hardlymuscle.tk/

2. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    arkadaşlar muhtemelen virüs var açmayın!

3. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    arkadaşım ne virüsü tamam istemeyen açmasın ama böyle pc den hiç birşey anlamayan insanlar link gördüklerinde hemen virüs var diyorlar.

4. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    ben bilgisayar mühendisiyim:)

5. rockyshy

rockyshy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Siteyi bilmiyorum ama yorumu görünce yazasım geldi. ne pc mühendisleri gördüm birşey den anlamıyor. buraya bilgisayar mühendisi die hava atmana gerek yok. muhtemelen dosya da virüslü demenin anlamı yok. ama link bana güvenli gelmedi muhtemelen exploit var veya trojanı crypterlemiştir. virüs programınıza da güvenmeyin.

6. caneser

caneser Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    kayseri
    ortada hava atacak bir durum yok. insanları bilgilendirmek ayıpsa ona bişey diyemem ama yorumun çok gereksiz. galiba bilgisayar mühendisi olmak isteyip olamayan kıskanç insanlardansın. bu konuyu uzatıp daha fazla mesaj kirliliği yapmayalım.

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Sonda com veya tr yerine tk yazıyor şupelendıgım ıcın acmıyorum

8. wolfmen

wolfmen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    MERSİN
    adobe flas player 10 zaten bende var:) neden direk acmadı ki acaba neden bir daha indir yazısı cıktı ki :)

9. fakasupi

fakasupi Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    ACMAYIN kesin var bunda bi bit yenigi..bendede var flash ama yükle diyo ve normalde flash adobeye yönlendirir link bu alakasiz bi sayfaya yönlendiriyor. Yarabbim coluk cocugun eline kaldik bu ne is ya

10. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Caneser,Rockyshy o konuda haklı ama bu değilki sen bilgisayardan anlamıyorsun.Anlıyorsundur çok bilgili olanlarda mevcut tabiki.Format atmayı bilmeyen bilgisayar mühendisleride piyasada mevcut ama.Bilgisayar mühendisliği bölümünü kazanmak çalışma gerektirdiğinden genelde bilgisayarı bilgisayarı bilmeden seçiyorlar orada görülen eğitimlede mezun oluyorlar.Ve bilgi sahibi olmuyorlar.Çünkü bilgisayar salt ders değil bir yaşam biçimi.Zaten türkiyede bu konuda fazla eksiklik var.Bilgisayar mühendisleri yeterli düzeyde değil.Öyle olmasa örneğin Microsoft,üniversite mezunu olmayan İzmirde meslek lisesinden mezun Hacker Tamer Şahin i işe almak için çağırmaz direk Türkiyenin en iyi bölümü Bilkentten çağırırdı.Bilgisayar mühendisliği okumak çok önemlidir ama artık hani klasik bir laf var üniversite değil kendini geliştirmek.Ağrıdaki bilgisayar mühendisi kendini geliştirir sen kalırsın bunların hepsi kişisel meseleler.Burada tartışmaya çevirmeye gerek yok sen kazanamamışsın veya sen bilgisizsin tarzı.

Sayfayı Paylaş