Çok çabuk yoruluyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve costasks tarafından 4 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. costasks

costasks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 19 yaşında 175 boyunda 65 kilodayım ve bu spora başlayışımın 2. günü Hocamız bana ilk gün tüm aletlerin nasıl kullanılması gerektiğini öğretti ve bende işe koyularak düşük sayılacak kilolarla tüm aletleri 3x10 olacak şekilde tekrar etmeye çalıştım ama henüz 3.alette hiç gücüm kalmadığını farkettim bugün de gittim ilk günden dahada güçsüz durumda olduğumu farkettim önerilerinizi bekliyorum hamlık vs. durumumda olabilir

2. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Zaten spor yapmamış insan güçsüz olur ve çabuk yorulur, spor yapmanın amacı da zaten bunun gibi şeyleri engellemektir.

3. costasks

costasks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    normalde ağırlık kaldırırken hiç zorlanmayan birisiydim benimle aynı ölçülere sahip arkadaşımla aynı günde başladık ancak o benim gibi zorlanmıyor ve bana göre bayağı güçsüzdür normalde tıbbi bir sorun olabilir mi

4. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Doktora gidip test yaptırmanı tavsiye ederim. Kardeşim de öyle idi. Testlerde hepatit olduğu ortaya çıktı. Bu da haliylen biraz erkek yorar, demişti.
    Muhtemelen temizsindir ama kan ve idrar testi yapman da iyi olur.
    Bir sorun yoksa,psikolojiktir ve atlatılır. Kreatin ve spinach extract yüklemesi ile aşarsın.Sadece kreatin de yeter.

5. costasks

costasks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    okuldan fırsat bulabildiğim ilk gün gideceğim umarım ciddi bir sağlık sorunu çıkmaz dediğiniz gibi psikolojiktir bana çok anormal geldi bu güçsüzlük hissi

6. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Bu arada , biraz erkek yorar değil, biraz erken yorar, olacaktı:)
    Maalesef hem çalışıp hem de arada gelip bir şeyler yazıyorum, kafa gitmiş haliylen:)

7. K0mpedan

K0mpedan Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Aynı problem bendede var . Aynen dediğin örn vermek gerekirse 15 kg likte - 30 kg likte göğüs çalışsam . 3. sette yada sıradaki alete geçtiğimde aşırı güçsüzlük hissediyorum kollarımı yukarıya kaldıracak gücüm kalmıyor bazen.
    Konunun takipcisiyim :(

8. costasks

costasks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bugün spor günüm tekrar gideceğim eğer aynı yorgunluk hali devam ederse pazartesiye randevu aldım sonuçları paylaşmaya çalışırım

9. costasks

costasks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bugün salondaki en kötü günümdü hiçbir kolla itme hareketini tam ve istediğim kiloda yapamadım ayrıca bir sağlık sorunu olduğunu düşünmüyorum çünkü bacak çalışırken 80 kiloda 3x10 yapabildim

10. rugeyohe

rugeyohe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Başkalarıyla yarışmamanı tavsiye ederim kendinle yarış atıyorum 2 kiloyla başla sonra arttır kas sen zorlandıkça gelişiyor sonuçta adam 50 kilo kaldırıyor diye sende 50 kilo kaldırmana gerek yok . Adam o 50 kiloda zorlanıyor sen 2 kiloda .

Sayfayı Paylaş