Çirkin kız mı? Güzel kız mı ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pappy tarafından 29 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    Edindiğim olumsuz tecrubeler ve arkadaşlarımın da sözlerine dayanarak çirkin olan kızların erkeğine daha bağlı ve sadık olduğunu anladım. Artık o güzel kızların peşinden koşup yırtınma dönemini de kapatıyorum. Kaprislerinden , nazlarından gına geldi. Arada da düşünüyorum bana mı hep böyleleri denk geldi diye. Aklıma buradan sizin düşüncelerinizi almak geldi. Sizce potansiyelimizin altında kızlar la mı çıkmamamız lazım.

Azi ve shadown bunu beğendi.
  2. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    çirkin demen yanlış bence Allah öyle yaratmış sende yakışıklı biri olmayabilirdin mesela gerçi görmedim ama örnek verdim çirkin demeyelimde bakarsın beğendiğin olur beğenmediğin olur ama senin beğendiğin kız seni beğenicek mi ? güzel kızlar benim çevremde gördüklerimde %90 kısa süreli ilişki ve kendini beğenmiş var takılmalık düşünüyorsan eğer ben o kızla evlenmek istemiyorum takılmalık diyorsan dış görünüşü güzel kız aramaya devam et ama içide temiz olmasını istiyorsan bunu bulmak zor olabilir seçim sana kalmış

Pappy bunu beğendi.
  3. shadown

shadown Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    sigortacılık
    Yer:
    antalya
    her türlü çirkin kız ama vücudu sağlam olmalı

Suarez, Azi, revolte_21 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    esasında güzel olup gönlüde bir o kadar temiz olan kız olduğu kadar,güzel olmayıp gönlüde temiz olduğu kadar bunların zıttı da var,bu yüzden kadere bırakmak lazım sanki :))

Pappy bunu beğendi.
  5. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Sana tamamen katılıyorum.Güzel kızların gözü her zaman dışarda oluyo.Daha bugün başımızdan bi olay geçti.Arkadaşımın çıktığı kız güzeldi Allah için hakkı yenmez 3-4 gün önce başkasıyla çıkmaya başlamış ve arkadaşım 2 gündür kızdan haber almaya çalışıyo.Bugün gelip ayrıldık diyo kız herşey ortaya çıktı gizli kalcağını zannetti.Sadece bu değil buna benzer bir çok olay yaşanıyo çevremde ve bende bunlara şahit oluyorum ve bunu yapanlar genellikle güzel olupta burnu havada olan kızlar yani bu benim kanaatim sizin görüşleriniz farklıdır belki.Ama şu da demek olmuyo bu tüm güzel kızlar böyledir.İnsan böyle olayları gördükten sonra nasıl birine güvenip bi ilişki kurucak bilmiyorum.

Pappy bunu beğendi.
  6. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
  7. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    Güzel yüze kırk günde doyulur, güzel huya kırk yılda doyulmaz.

Ssas, muti5757, MaXimuS_ ve diğer 12 kişi bunu beğendi.
  8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum ama öyle kızları elde tutmanın tek yolu var yakışıklı olucaksın birde paran varsa kız iyice sıkmassan elinde tutarsın diğer türlü ilişkileri kısa sürüyor bana kalırsa çorap değilki değiştirilsin habire karşındakine adam gibi anlatırsın en azından sıkıldım veya başka bişey fazla üzülmez en azından

Pappy bunu beğendi.
  9. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    aslında cevap yazmıcaktım ama daynamdım :)

ben kendımden ornek vercem yıne :)

ben lısenın son 2 yılını slovenyada okdum ve oraya gıder gıtmez cok cok guzel bır kızla( ama hıc de hos sohpet degıldı cok sıg yanı. ama ınanın okadar guzelkı ne dese gzuel gelıyor :) ) cıkmaya basldım ve bu ılıskı 2 yıl surdu . sonra ben yıne babamın ıslerındne dolayı turkıyey donmek zorunda kaldım ve bu kız benımle vedalasmaya bıle gelmedı :( aa dıceksınız ne oldu ala cıkıoruz mevsımsel olarak ben yılın bır donemı yıne 2-3 ay slovenyaya gıdıyorum ozman cıkıyoruz ( tavsye etmem bole bır ılıskıyı adama manyak derler )

sonra unıversıte ıcın makedonyaya gıttım 1 yıllık bır ılıskım oldu . kız ole cok gzuel degıldı ama hanı derler ya agzından bal damlıyor dıye a ıste oleydı . her konuda sohpet edebılırdınız . ne mı oldu benı terkettı :( hemde sbeb yokken :(

su ankı sevgılım kı 2 yıllık bır ılıskımız var hem guzel hemde hossohpet ( nadır bır ozellık )

yanı lafın kısası yasınız genc takılın guzel kızlarla .. guzel kızlarla guzel vakıt gecırın . ask olsun tutku olsun ne bılım ıste genclık olsun :) anladınız sız :)

hem ole aylarca tutmayın elınızde ne gerek var durdugu kadar :)

Ssas, muti5757, MaXimuS_ ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  10. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    Bu söz sanki benim olayı özetliyor gibi.. Kemal sunalın filmideki gibi güzelinden hep cefa gördük en çirkin kızı bulup çıkma teklif edeyim. Bide huyuda çirkin çıkarsa o hiç çekilmez be arkadaşım..

Eco iyi dedin de hem yakışıklı olucam hem zengin olucam.. biz orta direkler insan değilmiyiz. Benim niye güzel manitam yok anne bana niye almıyosun demezmiyiz.. :D

Son düzenleme: 30 Eylül 2011
    Azi bunu beğendi.
  11. Ahmed

Ahmed Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    23
    Papy kardeşim derdim;güzel çirkef bir kızdan ziyade orta halli masum, temiz, sadık bir kızın daha efdal olduğu...

Güzel mi güzel, yüzüne bakınca gözlerimizin işıldadığı, vücuduna bakınca içimizden 'vaiyy' dediğimiz fakat sevgiden, insanlıktan bihaber kızın yerine içi dışı bir, güler yüzlü, iyi huylu bir kız çok çok daha iyidir. Güzellikle insanlık mukayese bile edilemez. Beklentisi çok olanın hayal kırıklığı da çok olur. Hatun güzel olmasa da zamanla yüzü de çok güzel geliyor be :D

Okulum bu sene bitiyor inşallah, 6 ayda askerlik sonrasında babamın işinde çalışacağım. Maksadım iyi birisini şimdiden tanıyıp askerlik sonrası evlenmek. Dua edin la :p

Stevenlms üçüncü hatun Türk müydü :D

Pappy bunu beğendi.
  12. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    evet turk :) hem turk hem guzel hemde hossohpet daha ne ısterımm :)

ama ben sunu solım ( alınmayın sakın ) yabancı bayanlar daha bır hossohpet oluyorlar genlde :)

13. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    pappy iyice o kadar zengin demedim çevrende bu çocuk zengin filan dedirttirsen bizim maddi durum çok kötüydü ama çalışa çalışa düzeldi çok şükür nasıl örnek vereyim arkların genelde en fazla 5 tl alıyorsa sende 10-20 veya üstü çıkarsa nolcak aralarında en zengin sen oluyosun kızla gezerken gerçi hergün cafe filan gitmezsiniz ama 20-30 tl çıkar zengin biri olduğunu anlıyacak boş zamanlarında bir işe girip çalış derim para açısından iyi olur

Pappy bunu beğendi.
  14. Pappy

Pappy Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bende şu genç yaşta evliliği çözemiyorum. :) Ben yani 32-33 den aşağı evlenmicem. Hayatı yaşamak varken kendini bi kadına hapsetmek bana uymuyor açıkçası.

Bide burdaki mantığa bakınca evleneceğimiz kızında çirkin olması gerekiyo. Bir ömür geçer mi böyle acayip geliyo bana..

15. 0nd3r

0nd3r Üye

Beğenileri:
    100
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist bayrampasa
    dil saglam olursa inan bana ne güzellik ne cirkinlik nede para hepsi arka planda kalıyor

onbir ve Pappy bunu beğendi.
  16. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Ben geçmiş tecrübelerime dayanarak şunu söyleyebilirim; güzel kızlar (tabii gerçekten güzel olanları kastediyorum) çirkin kızlara kıyasla kendisiyle daha barışık, daha komplekssiz ve aldatmaya daha az meyilli oluyorlar. Ben herzaman güzelden yanayımdır, ya güzel olsun ya da hiç olmasın.

SCHWARZXXL, su ve Pappy bunu beğendi.
  17. TahinPekmez

TahinPekmez Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende karakasa katılıyorum.

Bence insanların kişiliği yüzüne yansır.

Pappy bunu beğendi.
  18. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    çevremden örnek vermek gerekirse tanıdığım güzel bayanlar ağır başlı mütevazi hiç havalı değillerdi çirkin kızlarda tanıdım çok havalı kendini beğenmiş sanki adriana limaymış gibi davranıyorlardı onun için güzel ve kültürlü bir bayanı tercih ederim

Pappy bunu beğendi.
  19. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Bunun sebebi aşağılık kompleksidir. Ne yalan söyleyeyim, geçmişte yalnızlıktan sıkılıp çirkin sayılabilecek kızlarla da çıktım. Hepsi de senin de söylediğin gibi kendilerini Adriana Lima zannediyorlardı. Sürekli bir tripler, afra tafralar.. Çirkin kızlarda başkasını bulunca sebepsiz terketmeler, aynı anda 2-3 kişi idare etmeler falan da daha çok görülüyor. En güzeli senin de söylediğin gibi güzel ve kültürlü kızlar. Zaten düzgün birşey bulsam evleneceğim, yaşım da geliyor yavaş yavaş. :)

Son düzenleme: 30 Eylül 2011
    su, Pappy ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  20. kaanmert

kaanmert Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    28
    şu gerçek:

Güzel kız veya çirkin kız farketmez ailesinin kültürü ön planda olan bir etmen çünkü:senin kültüründe bir kızın dışarıda tek başına 2-3 erkek arkadaşıyla gezmesi sana hoş gelmez ama o kızın kültüründe yatan birşey olduğu için normal karşılar ve bunun gibi bir çok şey var bence güzel veya çirkine bakılmaksızın insan kendine yakın hissettiği karşındakinin de kendine bir o kadar yakın hissettiğini anlaması önemli olan..

Ama bunu gençlikte yakalamak galiba oldukça zor o yüzden güzel kızların genç yaşlarda kompleksleri çok az güveniyorlar kendilerine öyle olunca sanki gençliği güzel olanlara zamanı geçirmek en iyisi sonrasını bilemeyiz :))

Birdee kimi insanlar güzeli kimileri çirkine kimileri kişiliğe bakar bu nedenle kişiden kişiye değiştiği için bir çok yorum farklılığı olacaktır zaten :)))

S.Çağrı ve Pappy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş