Çikolata

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Haxcı tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar antrenman yapmadığım günler çok çikolata yiyorum.Böyle 1-2 tane değil o kombo bisküvileri bilirsiniz içinde 5 tane var ben bir kerede 3 paket bitiriyorum.Yani toplamda 15 tane.Bir de üstüne bir paket benimo yiyorum.

Bu kadar çok yemenin kaslarıma zararı var mıdır ?

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Neden "çöp"le besleniyorsunuz ki, kendinize yapmayın bunu. Boş yere yağ ve şeker alıyorsunuz. Hiçbir şey olmazsa kilo alırsınız. Canım tatlı çektiğinde protein tozuyla puding ya da kek yapıyorum ben. İçindeki kakao ve tatlandırıcı şeker ihtiyacımı bastırıyor.

3. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Hacı sigara gibi bişey bu.Bende tatlı bağımlısı olmaktan nefret ediyorum ama nabayım yani hayvan gibi yiyorum.Bu çikolatanın kilo dışında kasıma zararı olur mu ?
    Bir de ''Yeni Başlayanlar Bölümü''nde bir arkadaş antrenmandan sonra kakaolu nesquik içtiğini söylemişti.Sütteki protein hayvansal mı ? Eğer öyleyse bende antrenmanlardan sonra kakaolu süt içeyim.Az da olsa şeker ihtiyacımı bastırırım.

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
  5. Haxcı

Haxcı Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    Bu marketten aldığımız sütlerin faydası var mı yani ? Onlar tam doğal değil diye biliyorum.
    Kakaolu süt antrenmandan sonra ideal mi değil mi ? İçilmesinin protein bakımından faydası varsa içerim bende.

6. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Şahsi fikrim: bence ideal değil, geç kana karışıyor ve protein oranı az.
    UHT sütler işlemden geçiyor elbette ve sütün değeri biraz düşüyor ama o kadarına takılmayın.

7. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    kaslarına zararı olur komik bir soru olmuş zararı olmaz seni yağlandırır bu kadar çok yersen yediğin şeylerin paketine bakarsan kaç kalori vs olduğu yazar zaten spordan sonra vücudumuz yıkama girer bunu erkenden kesmek için kana çabuk karışan karbonhirat almamız lazım basit şeker yani yani 300 ml meyve suyu içebilirsin spordan sonra karbonhitrat ve protein agırlıklı beslenmek lazım günün en önemli ögünü antrenman sonrasıdır mesela biraz esmer pirinç yanına az tavuk 2 veya 3 dilim tam bugday ekmegi çok iyi olabilir senin için.Süt konusuna gelince sütte kazein proteini vardır yani kana biraz daha geç karışır ondan sütü yatmadan önce(1 saat) alırsan senin için daha iyi olur veya yatmadan 1 saat önce yine 400 gram civarı yoğurt tüketebilirsin sana yararı olur

8. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş