Çikolata krizi ve tatli krizi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BurakT. tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. BurakT.

BurakT. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    8 aya yakin fitness salonuna gidiyorum ilk basladigimda amacim kilo vermekti 98 den 70 kiloya dustum suan 70 im ve herkes cok zayifsin diyor ama motive kaynagim karin kaslarim oldugu icin hala diyet yapiyorum saglikli besleniyorum şu son hafta canim deli gibi cikolata cekiyor eti form larla kuru meyvelerle kandirmaya calisiyorum ama olmuyor cok ciddi diyet yapmistim ramazanda hic karb almadim ondan midir
    ve kendime yenik dusup cikolata yedim ve yiyorum yememeye calissamda lutfen yardim edin yaglanirmiyim suan yag oranim 10

2. Cahil Adam

Cahil Adam Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Git ne canın çektiyse hayvan gibi ye ondan sonra git bir aynada göbeğine bak bir daha yemezsin zaten. Kafada bitirmen lazım olayı internette yazan şeylerin alayı faso fiso tatlı krizini hiç biri geçirmez eğer kafandaysa onu yemek bir yolunu bulur, yersin. Motive olman lazım senin. Ayrıca yağ oranın yüzde %10 ise clean bulk yapabilirsin yavaş yavaş yağlanmadan büyürsün. Yağlanmadan kastım yağ oranını değiştirmeden büyürsün.

3. BurakT.

BurakT. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Clena bulk icin onerilerin neler bide ayrica bitter cikolata yesem sorun olur mu

4. Limm10

Limm10 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Bende senin gibi kilo verme amaçlı başladım ve şuan vücut için uğraşıyorum :) Şuan 67 kiloyum ve yaklaşık 30-35 kilo verdim.

Beslenmeme bayağı bir dikkat ettim kilo verme sürecinde, hayatımdan kola, bisküvi, cips, kek gibi gibi tüm market ürünlerini çıkardım diyebilirim. Fakat arada öyle bir bastırıyor ki ne yapacağımı bilemiyorum :) Sonuç olarak o gün chat day dedikleri olaya dönüştürüyorum :) Ramazan ayında en son bastırmıştı :) O 1 Gün içerisinde 2-3 orta boy pizza, yarım kilo dondurma, 3 paket probis, 2 donut, 3 popkek, 1 tabak soslu makarna, 4 krep yapıp arasına çilek reçeli, nutella sürüp yemiştim :) O baskıdan 1 ay sonra yani geçen hafta tekrardan bir baskı oluştu :) Tabi bu baskı oluşana kadar 2-3 baskı daha oluşmuştu kendimi buna saklamıştım :) En son abarttığım günün ardından 3 hafta geçmişti, o günden sonra tekrardan yeme içmeye dikkat ettim ve herhangi bir sıkıntı olmamıştı. Tekrardan yarım kilo dondurma ve yarım kilo kadayıf :) Yanına probis gömdüm. Herhangi bir sıkıntısını görmedim şu ana kadar :)

5. BurakT.

BurakT. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Tesekkuler verdigin bilgiler için

6. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Sabahları kakao oranı yüksek 1-2 ufak parça bitter yiyebilirsin/ 5-10 gr
    Onun dışında tarçın kan şekerini çok iyi düzenliyor yoğurt veya sütle tarçını karıştırabilirsin.

BurakT. bunu beğendi.
  7. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    haftada bir hile günü yaparsan her şey çözülür.

BurakT. bunu beğendi.
  8. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Coca Cola Zero içebilirsin arada sırada. Onun dışında gerçek tatlıları unut, kriz herkesin yaşadığı bir şey ama Sporun zaten bu yanları var yapacak bir şey yok.

Sayfayı Paylaş