Çene sakalı yardım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Tunahan40inci tarafından 19 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Tunahan40inci

Tunahan40inci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun aleyküm öncelikle forumda yeniyim :)
    Yaşım 16 body yapmıyorum herhangi bir sporlada uğraşmıyorum evden okula okuldan eve :D sakalın çıkması için yaşım müsait tabi tüm yüzü kaplayacak şekilde değil belirli yerlerde . Bundan 3 buçuk küsür hafta önce aynaya baktım çenemde hacı sakalı gibi sarı tüyler vardı onları jilet ile aldım uzadıktan sonra sarı tüyler biraz sertleşti uzadıktan sonra bidaha jilet vurdum zaman geçti yine uzadı :Daynaya baktım 4-5 tane küsür siyah kıllar vardı ince ve cılız onlarda uzadı :D ve yine jilet ile aldım uzadılar :D aynaya baktığımda ise siyah kıllar ince ve cılızlar epey çoğalmışlar artık günden güne sertleşsin , belirginleşsin ve koyulaşsın diye jilet vuruyorum. Şuanda siyah kıllar sayılamayacak kadar çoklar az sertleşmişler ve dahada çok koyulaşmışlar . Çenem hergün kaşınıyor rahatsız oluyorum . Günden güne jilet vurmayı bırakayımmı yoksa aralıklımı vurayım yoksa hiçmi vurmayayım :D Tecrübeli abilerimizden cevap bekliyorum
    Saygılar...
    NOT : Jileti bütün yüzüme değil sadece çenem ( zaten yüzde çıkmıyor :D )

Sayfayı Paylaş