Çaresiz Kaldım Arkadaşlar( Geçmeyen Bel Ağrısı)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve cancanpol tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cancanpol

cancanpol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, önce hikayemi anlatayım bir gün sert bir şekilde öksürdüm ve belim tutuldu, başta önemsemedim 2-3 gün dinlendim fakat ağrım geçmedi, 1-2 hafta sonra doktora göründüm, doktor mr çekmeye gerek duymadan kas spazmı dedi bir kaç ilaç yazdı, ilaçları kullandım biraz daha dinlendim yine geçmedi, bu sefer özel bir hastaneye gittim mr çektirdim adam belinde fıtık başlangıçları var dedi, ağır sporlar yapma vs vs dedi iyi dedim gittim evime 1 ay daha dinlendim yine bel ağrım geçmedi. En son çok iyi bir beyin cerrahisine gittim, o da mr ları inceledi fıtık testleri falan yaptı, senin ağrılarının kesinlikle fıtıkla alakası yok dedi, strese bağlı fibromiyal ağrı dedi, ben de sinirlendim kardeşim tamam da bu belimin tutukluğu geçmedi onu napalım diye sordum? Fizik tedavi , yüzme önerdi. Fizik tedaviye gittim 2 hafta hiç bir faydası olmadı. Şimdi arkadaşlar anladığınız üzere bu iş fıtık ta olsa strese bağlı da olsa kas spazmı da olsa benim belim 4 ay önce tutuldu ve öyle kaldı. Ayakta her işi yapabiliyorum fakat öne doğru ellerimi uzattığımda dizlerime bile ulaşamıyorum. öne doğru eğili iş yaptığımda geri yaslanırken zorlanıyorum, en ufak bir esintide belimin sağına bazen soluna bazen ortasına küçük ağrılar giriyor çok rahatsız etmiyor ama rahatsız edici. Şimdi artık hiç bir yerden çare bulamayınca spora başlamayı düşünüyorum fakat daha fazla zarar veririm diye korkuyorum
    Daha önce başına böyle bir sıkıntı gelmiş olanlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim, Allah kimseye çaresiz dert vermesin.

Sayfayı Paylaş