Çalışmamı Evde Yapacağım marka ve ürün öneri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Gunsal tarafından 11 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gunsal

Gunsal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Merhaba bu işe kendini vermiş abilerim ve kardeşlerim öncelikle size kendimi tanıtayım.İzmir'de yaşıyorum 16 yaşındayım lise 2 öğrencisiyim 3 ay önce spor salonuna yazıldım 1.80 boyum 105 kilom var öncelikli amacım kilo vermek ve vücudumu şekile sokmak.Şimdi tanıtma bölümü bittiğine göre asıl soruma geçebilirim.Spor salonuna verdiğim para aylık 90 lira ve spor salonunda ne yazık ki kardiyo yaparken çok sıkılıyorum saatleri'de uymuyor bana en erken 19:00'da gidebiliyorum o zamanda çok dolu oluyor aletleri beklemek zorunda kalıyorum 20:00'da salon kapanıyor.Kardiyomu tam yapsam ağırlık antremanı yapamıyorum bende eve almaya karar verdim aklımda bir bench sehpası ayarlanabilir 120 cm,160cm bar 2 tane 35cm dumbell barı ve 2x10kg flanş,4x5kg flanş,4x7.5kg flanş,4x2.5 kg flanş var şuan en fazla çıktığım toplam ağırlık bench presste 70 bu ağırlıkların yeterli olacağını düşünüyorum.Ayrıca koşu bandı da almak istiyorum.Haftada 4 gün ağırlık antremanı ve her gün düzenli olarak kardiyomu yapmak istiyorum.Sizin görüşleriniz nelerdir almayı düşündüklerim yeterli olur mu ? ekstra olarak neler almalıyım ? ve 1200 lira bütçem belirledi babam 12 ay taksitle alacak yani aylık 120 lira gibi bir taksit vereceğiz maksimum marka ve ürün olarak önerileriniz varsa sevinirim.Herkese hayırlı günler.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    İzmir'de koşubandının yerini tutucak çok güzel yerler var tabi evde rahatlığım açısından diyorsan bilemem.Şirinyer'de Hipodrumda her sabah 500 ila 300 arası insan yürüyüş/koşu yapıyor , güzelyalı sahilinde öyle güzelbahçe sahilinde biraz az ama var böyle bir şey yaparak ordan büyük bir miktar para artırabilir bunlar ile başka birşeylere yönelebilirsin.Salonu tamamen bırakıcaksın herhalde okadar şeyi eve alınca , 1.80 boy 105 kg hedef defineli sıkı bir vücut ise bir hedef belirtmemişsin diye gördüm , düzenli cardio ve ağırlık çalışması yapman gerek evet.Ben bu sporu son 6 aydır evde yapıyorum , evde yapılabileceğine inanıyorum.Tavsiyem salonda hareketlerin uygulanışlarını tamamen kapmaya bak , birde hala süren varsa salonda Squat , Deadlift hareketlerini aletsiz uygulanışı konusunda hocadan yardım iste böylece bu iki hareket görebileceğin vücut geliştirme aleminin en mükemmel hareketlerindendir.Ama salonlarda aletli uygulanıyor genelde evde aletsiz uygulama için form oturtma konusunda yardım al sonra salonu bırakırsın herhalde evde güzel bir program ile istediğina ulaşabilirsin.Yağ yakımı için ben pek doğal konuda beslenmeyi severim ama hızlı yağ yakmak istiyorsan herkes L-carnitine öneriyor bu ürün ne istiyorsan yağ yakımı konusunda hızlandırır düzenli bir beslenmede yaparsan güzel bir vücut elde edersin.Şunu söyliyim koşu bandı büyük bir para meblası tutar onu daha güzel şeylerle değerlendirme şansın olur diye öyle yazdım.Koşabileceğin güzel biyer yoksa en mantıklısı almak tabi.

Sayfayı Paylaş