Çalışmak ve Body

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Emre94 tarafından 18 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben Mc donoldsta haftanın 4 günü çalışıyorum (ş çok ağır:) ) 3 gün izinliyim cuma cumartesi ve pazar pazar günleri body salonu kapalı olduğundan sadece 2 gün çalışmadığım zaman gidebilicem 2 günde hem iş hem body olcak sizce Bu şekilde Çok yorulucağımdan dolayı kas gelişimini olumsuz etkilermi yoksa birşey olmaz başlayıyımmı?

2. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Oto tamirinde calısıp bu isi yapanlar var.
    Uyku ve beslenme tamamsa basla.

sthammer bunu beğendi.
  3. nitrococuk

nitrococuk Üye

Beğenileri:
    447
    Ödül Puanları:
    0
    Dinlenme için büyük konuşamıyorsan dahi en azından beslenmene yüklen . Daha iyi olacaktır.

Haftada 2 gün gidiyorsan, hiç sağı solu karıştırma. Alt vücut / üst vücut bölünmesi tamamdır. İlk gün alt vücut, ikinci gün üst vücut.

Antrenmanlarının volümünü / süresini kendi tolare edebileceğin seviyeye ayarla.

Emre94 bunu beğendi.
  4. brhmcr

brhmcr Guest

insaat iscisi, agir metal iscisi arkadaslarimiz var bu sporu yapan tek farkimiz onlarin bos bulduklarinda daha fazla dinlenmeleri ve daha iyi beslenmeeye gayret gostermeleri. Istedikten sonra yapilamayak hicbirsey yok.

5. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    işte benim beslenmede kötü mc donoldsda çalıştığım için haftanın 4 günü fast food yiyecekler yiyebiliyorum.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Iste irade orda baslar :) yapabilirsen hayatinda cok basarili bir insan olacagin garantili :)

Sayfayı Paylaş