Çalışma ve Program Önerisi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gfb_zorba tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. gfb_zorba

gfb_zorba Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Danışmanlık
    Yer:
    ÇoRLu
    Merhaba, ben evde vg çalışmaya baslıyıcam ve sadece evde çalışabileceğim için bana ne gibi aletler lazım olabilir, nelerin yararı olur, nasıl bir program izlersem daha yararlı olur gibisinden kafamda oluşan sorunlarda bana yardımcı olmanızı istiyorum.

Forumdaki tüm makaleleri, tüm çalışma programı önerilerini okudum. Evde dumbell'la çalışma programını falan gösterecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim ama ben kendime bir program çıkartamadıgım ve bana daha başka yardımcı olabilecek aletler var mı diye kendim araştırıp bulamadığım için sizlerinde yardımnı istiyorum. Evde 5'er kiloluk 2 dumbell'ım ve bir göğüs yayım mevcut ama sıfırdan başlayacağım icin şu lazım yada bu gerekli demeniz halinde zaten almayı düşünüyorum. Bana bu konuda yardım edebilecek yada edemeyecek herkese şimdiden teşekkür ederim

2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html

Bu linki incelediğinizi söylemişsiniz.
    Linkte hangi aletleri kullanmanız gerektiği açıkça resimlerle gösterilmiş zaten.

Nasıl bir program izlemeniz gerektiği de zaten başlığın oluşturulma amacı.

Niçin bu başlığı açtığınızı anlayamadım, forum kurallarını okumanızı rica ederim.

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş