Çalışma Programında Yanlış Yaptım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve egedursun35 tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. egedursun35

egedursun35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler size fazla takıntılı gelecek belki ama bir şey yaşadım ve kafama çok takıldı. Ben başlayalı yaklaşık 3 ay oluyor ve inanılmaz şekilde bu spora bağlı şekilde çalışıyorum. Beslenmeme, antrenmanıma dikkat ediyorum.

Kafama takılan şey şu; Dün, programımı biraz yanlış uygulamışım. Dumbell yana açış yaparken (omuzlar için) programımda 4 set 10 tekrar olmasına rağmen ben unutup 4 set 8 tekrar yapmışım.

Sonra hocayı da bulamayınca ne yapsam diye düşündüm fazladan iki set 8 tekrar yaptım. Sizce bu durumu düzeltmiş midir? Gelişim için endişelenmeme gerek var mı? Herkes fazla kafaya taktığımı düşünüyor farkındayım ama cidden rahatsız oluyorum dünden beri.

Bu tür eksik tekrar durumlarında yapılacak en iyi şey nedir? Tavsiye verirseniz çok sevinirim. :lol:

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bu kadar ufak şeylere takılma. Arada olur böyle şeyler. Bazen benimde gücüm yetmediğinden eksik tekrar yaptığım oluyor veya fazladan yaptığım oluyor. Çok kafana takma.

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    bu durum çok çok önemsiz bir duum belki fayda bile görmüştürsün sıkma canını
    zaten bukadar ufak tefek şeylerin sana etkisi okyanusta bir damla su gibidir
    sadece yanlışını devamlı hale getirme(gerçekten yanlış yapıyorsa tabi)
    hocana danışmadanda bişeyler ekleyip çıkarma
    hacim olarak değil sakatlık yaşama riskine karşı bunu dikkate al bu daha önemli

Sayfayı Paylaş