Çalışma Programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Scoobz tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    yaklaşık 8 aydır bu sporun içerisindeyim ve hep doğal yaptım ek besine başlıyorum pazartesi günü;

idmanımı değiştirmeyi düşündüm cünkü 8 ayda doğal olarak sadece 5kilo alabildim ve şöyle yapmayı düşünüyorum konuma bakan bilgili arkadaşlarımızın yorumlamasınıda rica edicem;

pazartesi; göğüs ( 4 hareket ), mide

salı; omuz ( 4 hareket ),mide

carsamba;kanat (3 hareket ), mide

persembe;biceps/triceps ( capraz adale 3er hareket ), mide

cumartesi;omuz/bacak ( tek hareket leg curl)

yaş 18
    kilo; 55
    boy;1.65

kullanacağım ek besinler;
    xplode,glutamin,whey protein, carbomass kilo aldırıcı , amino ast 5100 lük tablet, b12 hapı ve cald-vit kalsiyum hapı

kullanım şekli;

kalsiyum ilacımı günde 2defa alıyorum idmana girmeden 1-2saat öncesi ve gece yatmadan 2saat önce

b12 hapı günde 1defa alıyorum idmandan 45 dakika önce protein tozuyla birlikte

xplode idmandan 5dk önce 1.5 yemek kaşığı 250 ml su,

glutamin idmana girerken ve idmandan hemen sonra 2 çay kasığı 250 ml su içerisine

whey protein ve kilo aldırıcı idmana girmeden 45dk önce ve cıkarken 3er yemek kaşığı 250 ml süte atılıp karıştırarak içeceğim ve bu sütte yine 5 çiğ yumurta akı.

amino asit ise idmandan 45 dakika önce 6 adet ve idmandan hemen sonra 6 adet

salondan çıkıp eve gitmem yaklaşık 15dk alıyor ve gittiğimde makarna yada tavuk pilav hazırlamam yarım saat sürüyor buda idmandan 45 dakika sonra tekrar karbonhdrat ve protein almamı sağlıyor ama yine idman sonrası direk diğer supplementlerin kana karışma süresi içinde yeterli sanırım bu 45 dakika.

Lütfen konuyu okuyan değerli hocalarımız ve bilgili arkadaşlarımız fikirlerini sunarsa cok memnun olurum yapacağım antreman programı hakkında..

Konu edit ; yazmayı unutmuşum özür dilerim th ve gh düşünüyorum fakat bilgili ve yardımı dokunacak hoca tanımadığım için kendi kendime calıstığım için bilincli kullanamayacağımı düşünüyorum ve bir hocadan yardım istiyorum onlar hakkında bana bilgi verebilirse forumda aradım bulamadım ve gelişme dönemim bitmedi ayrıca karaciğerede aşırı yüklenmek istemiyorum th ve gh hakkındada bir kaç cümle ile bilgilendirirseniz cok mutlu olurum özel mesaj da atabilirsiniz

Son düzenleme: 20 Haziran 2010
    gladitor bunu beğendi.
  2. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    ..............................

3. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    bence hergün mide çalışma anladığım kadarıyla hergün 1 setle geçiştiriceksin bence 1 gün yap ama 2 set 20 hareketten reverse crunch ve crunch yap başarılar.

4. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Bu arada 4 hareket yazdıklarımın hepsi 7 hareket capraz girdiğimi unutmuşum mesela sehpada bench pressten sonra dambl bench press giriyorum sadece son hareket dips ve onda capraz yok ,

hergün mideyi değiştiricem evet kol gününe almayı düşünüyorum 1kere yapıp onuda iyi calıstırmayı,

5. netugur

netugur Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    gsm - bilişim
    Yer:
    istanbul
    bacak için sadece leg curl az değilmi ?

6. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    Cuma günü extra omuz idmanı yapıyorum omuzlarımın vücuduma göre geri kaldığını düşünüyorum ve bacak olarak tek lc girmeyi düşündüm amacım bacağa hacim kazandırmak değil gh yi salgılatabilmek vücuduma o yüzden tek hareket ayrıca her hafta bacağı değiştiricem bir hafta perşembeye alıcam bir hafta cumaya .

7. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    tüm supplementlerini idman oncesi ve sonrası kullanma gun içine yay

8. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    İdman sonrası glikojen depolarım bosalıyor diye idman sonuna yükleme yapıyordum

9. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    ama sen çok faza yuklenmişsin gibime geldi vucutdan sindirilmeden dışkı seklinde atılır fazlası.

10. Fυякαη Acαя

Fυякαη Acαя Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Yer:
    Kemerburgaz

Aynı Düşüncedeyim :)

Sayfayı Paylaş