Çalışma programım (yardım)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve olympostr tarafından 16 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba arkadaşlar ben sabahları max 45 50 dakika yürüyüş + kardiyo yapıyorum bugün itibari ile akşamları da ağırlık çalışıyorum salonda 1.80 boy 87 kiloyum yağ oranım 18 çıktı bir sorum var,
    Ağırlık antremanı kilo vermemde yağ yakmamda ne gibi rol oynar ( bazıları önce 75e düş sonra çalış daha kötü olursun falan diyor fakat bazılarıysa ağırlıkla beraber yapmamı onerıyor kesinlikle )
    teşekkürler şimdiden :) hatta yağ yakımın yavaşlar durur diyenler bile oldu ağırlık çalışırsan falan

2. marsfield

marsfield Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    yag yakmak icin agirlik calis, kardiyo olmasa da olur. asil onemli sey beslenme.

3. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    protein ağırlıklı az karbonhidratlı diyet yapıyorum en çok önerilen sanırım bu zaten . ağırlık çalışırsan şişersin işte yok daha kötü durur falan diyenler oldu o yüzden tedirgin oldum biraz

4. mr.panıc

mr.panıc Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    agırlıkda hacım oluyor evet ama sarkmaz kesınlıkle daha cabuk sıkılasır vucudun ve kılo vermesende vucudun sıkı durucagından fazlalıklar kardıodan daha cabuk yok olur

Sayfayı Paylaş