Çalışma Programım (Tavsiyelerinizi bekliyorum)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve skygokhan tarafından 18 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. skygokhan

skygokhan Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Pazartesi - Çarşamba - Cuma

Bench Press = 4x15
    Bent Over Barbell Rowing= 2x15
    (Ayakta)Military Press= 4x12
    (Ayakta)Enseye Çekiş= 3x10
    Dumbbell Flyes= 4x15
    Dumbbell Side Lateral Raises= 4x12
    Dumbbell Rowing= 4x12
    Biceps= 5x12
    Triceps= 4x12

Salı - Perşembe - Cumartesi günleri Karın Haraketleri yapıyorum.Bacak hareketleri yapmıyorum.Askerden geldikten sonra yapmaya başlıcam.Boyum 1,82 kilom 75 yaş=20 2 senedir yapıyorum.Bir kere Hardline Amino 9000 kullandım 600 tablet olandan.6 aydır kullanmıyorum.Programım abartılı olabilir yorumlarınızı bekliyorum.Not olarak söyleyim cardio yapamıyorum.Askerden geldikten sonra tam anlamıyla başlıcam.Ölçülerimi bilmiyorum hiç ölçmedim.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    programinda hic abrti yok hatta cok eksik var gibi gözüküyor,öncelikle amacin ne onlari yazarsan ve resim koyarsan sana daha fazla yardimci olmaya calisiriz.

3. skygokhan

skygokhan Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    2 3 hareketin ismini bilmediğimden yazmadım.Birde eskiden 2 hareket daha vardı ama onları çıkardım.Bir gün için çok oluyor.Bir antremanım 2 saat sürüyordu.Aralıklar 1bucuk 2 dakka arası yapıyordum.

4. skygokhan

skygokhan Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Amacım iri vücut değil bir 10 kg daha almak.85 kg olsam yeter.Suan hic bir suplement kullanmıyorum.Eksiklerim göğüs ve alt karın.Göğüsün kilo eksikliğinden dolayı olduğunu düşünüyorum.Alt karın kasım var ama oradaki yağı cardio yapmamaktan dolayı gideremiyorum.Agustota askere gidicem.Fazla kasmıyorum.Askerden sonra hem resmimi koyucam hemde inşallah hedefime ulaşmış olucam.

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet bu kadar az zamanin kalmisken bence hic kendini zorlama,1 ayin var bence bunu en guzel sekilde degerlendir.eger askerde de yapma imkanim olur diyorsanda o ayri,o zaman devam etmeni tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş