Çalışma Programım,Beslenmem ve Sorularım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve NFKTR tarafından 23 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. NFKTR

NFKTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Forum kurallarını okudum konu başlığımı değiştirerek tekrar konu açıyorum.Ayrıca yeni soruda ekledim :D

Ben 16 yaşındayım 171cm boyum var.Kilomda 58.Çok uğraşlar vererek geldim bu kiloya.Önceden 85 kiloydum.Spor hayatımın bir parçası oldu.Şimdi soracağım soruyu sizlere sormamın amacı kilo verme sürecimde bu forumdan çok yararlandım ve sizlerin bilgisine güveniyorum.0 Kilomdan memnun olsamda hala arkadaşlarıma göre kalın duruyorum yani daha büyük gösteriyorum.Yağ oranım fazla değil.Yani bend bilmiyordum.Salona yazıldığımda hocam söyledi(normalde açık havada besyocular ile çalışıyordum).Kiloyu verdim fakat hala istediğim tipte bir vücudum yok.İnce bir vücut istiyorum.Hergün bunun için çalışıyorum.Ama kaç ay oldu hala o vücuda ulaşamadım.Antrenmanlara okul çıkışı gidiyorum.Acaba beslenmemde mi bir sorun var.Önerilerinizi bekliyorum.

BESLENMEM;
    SABAH:
    *2 DİLİM ÇAVDAR EKMEĞİ
    *1 KASE YOĞURT(YOKSA 250 ML SÜT)
    *200 GR TULUM PEYNİRİ
    *1 Haşlanmış YUMURTA(Normalde daha çok yerim ama bi ara tiksindim tekrar olmasını istemioyrum)
    *2 TATLI KAŞIĞI BAL
    ÖĞLE:
    Okul sebebiyle daha az yiyorum.
    *1 SU BARDAĞI KADAR HAŞLANMIŞ MAKARNA 1 PORSİYONA DENK.
    AKŞAM;
    *Evde ne yemek olursa yiyorum,elimden geldiğince tavuk veya et yemeye çalışıyorum.
    *1 adet nektarin,2 adet kayısı,6 adet erik,1 adet elma
    *akşam 9:00 gibi maden suyu

ANTREMAN ;
    Ben daha çok kardiyo çalışıyorum.
    *20 dakika interval koşu(2 dakika 6-2 dakika 12 şeklinde koşuyorum)
    *5 dakika rampa
    *Pek anlamam isimlerinden hocamın gösterdiği ağırlık aletleri,barfiks,şınav mekik
    *20 dakika bisiklet ya da eliptik bisiklet

Birde arkadaşlarım çikolata bisküvi yiyorlar ama ben yiyemiyorum ve ciddi bir biçimde üzülüyorum.Teselli edecek birşeyde yok ortada onlarda zayıf..Ne yapmalıyım onlara katılmalı mı,? Yoksa aynen yola devam ağzıma bile sürmemeli miyim?

2. NFKTR

NFKTR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Cevap hala yok mu 2 gündür takip ediyorum konuyu :(

Sayfayı Paylaş