Çalışma Programı ve Dinlenme

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve FoRSaKeN tarafından 20 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. FoRSaKeN

FoRSaKeN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar;
    Ben Vücut Geliştirmeye başlıyalı bir bir buçuk ay oldu. Adım Alpin aranıza yeni katıldım. Siz üstatlara bir acemi olarak bir kaç soru sormak istiyorum.
    İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Antreman programım, body e başladıktan bir ay sonra değişti ve bölgesel çalışmaya geçtim ancak kafama birşey takıldı, pazartesi, salı ve çarşamba günü idman yaptım perşembe günü dinlenmem uygunmudur? 3 gün antreman bir gün mola yani. Ancak şöyle bir durum daha var salon pazar günleri kapalı onun için üçgünlük programım bölünücek yani perşembe dinlenirsem bacak ve sırt kasları grubumu pazartesi çalışabileceğim. Normali ise pazartesi-salı-çarşamba eğer dinlenirsem cuma-cumartesi-pazartesi ye kayıcak. Yoksa dinlenmeyi pazar gününemi bırakmalıyım. Bilgilendirirseniz sevinirim... Teşekkürler.

2. aren

aren Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bize hocalarimiz hep soylerler.gun asiri calisin.kaslarinizi dinlendirmek cok onemlidir diye.normali pztesi calis.sali dinlen.carsamba calis.persembe dinlen.cuma calis.cumartesi pazar gez toz.cok kafana takarsan cik disari kos bacaklarini calistirmak icin.evde sinav cek sirtini calistirmak icin.1 bucuk ay cok erken.hemen sonuc bekleme.

3. FoRSaKeN

FoRSaKeN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Yok zaten sonuç almayı bir buçuk iki yıldan önce düşünmüyorum. (Birşeyler ancak 2 yılda yerine oturuyor bence). Kat ettiğim antremanın disiplini ve düzeni bozulucak gibime geliyor bu bir sorun teşkil edermi onu merak ediyorum...

4. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Forsaken,

Program kac gunluk olursa olsun sırayı bozmadan ıkı gun calısıp bır gun dınlenmek en ıdealı bence.Yanı 3 gunluk programda
    1.gun
    2.gun
    dınlen
    3.gun
    1.gun
    dınlen
    2.gun
    3.gun
    dınlen
    gıbı
    Baktın calısma gunune salonun kapalı oldugu gun gelıyor o zaman ya bı gun fazla dınlenecen ya bı gun fazla calısacan, tamamen motıvasyonuna ve antrenmanlarının sıddetıne baglı .

Bu arada forsaken harıka bır oyundur, ordan mı esınlendın bılmıyorum ama hala oynuyorsan netten oynayabılırız.Netten oynanan oyunlar ıcınde hala bır numara bence

5. FoRSaKeN

FoRSaKeN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Azim olmadan kazanç olmaz o halde günlük programım böyle olucak umarım bir sakınca doğurmaz.

Pazartesi-Salı-Çarşamba>>>1/2/3(Kas Grupları)
    PerşembeCuma-Cumartesi>>>1/2/3(Kas Grupları)
    Pazar<<<Dinlenme

FoRSaKeN nasıl bir oyun bilmiyorum ama online oyun oynarım mesela EVEOnline-Silkroad online gibi eğer link verirsen Forsaken adlı oyunuda oynamak isterim :) Hatta beraberde oynayabiliriz :)

6. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    6gun ardarda uygulayacagın bu program senı darmaduman eder, bana ınan, azımlı butun arkadaslar daha cok salona gıtmekle daha sıkı antrenman yapmayı karıstırıyorlar.6 gun gıttıgınde yorgun vucudun basabılecegı maxımum kılolara cıkmakta zorlanacak, set arasında daha cok dınlenmek ısteyeceksın.

Gelısmenın kuralı ıyı beslenme - ıyı dınlenme - sert antrenmandır, ve bu sırayladır.

Iyı dınlenmeyı uygulamayarak sert antrenmanı yapamamıs olacaksın

Asagıdaı sekıl ıdeal:

pazartesı 1.gun
    salı 2.gun
    carsamba 3.gun
    persembe off
    cuma 1.gun
    cumartesı 2.gun
    pazar off
    pazartesı 3. gun
    ve bu sırayla gıder

Her persembe ve her pazar dınlendır makınayı.Hırsını daha agır kaldırmaya, daha kısa set arası dınlenme suresı uygulamaya sakla

Forsaken cok cok eskı bır oyun lınkı yoktur, cdsı bıle cok kısıde yoktur

Sayfayı Paylaş