Çalışma istasyonu ve Diğer Ekipmanlar ile (evde)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Barquer tarafından 1 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Barquer

Barquer Guest

Öncelikle Merhaba !
    Forumun Bir çok bölümünü okudum kendimce yararlı bilgiler edindim Direk uzatmadan konuya girmek istiyorum.Her ademoglunun başına gelen makus kader benimde malesef başıma geldi askerden Sonra 15 kiloya yakın bir kilo alışım oldu bende buna dur demek için eve bir takım aletler almak zorunda kaldım iyi güzel bir çok alet aldım.Yalnız problemim şurdaki Ben bu aletlerin tam ve doğru olarak nasıl kullanılacağını bilmiyorum yanlış yaparak kötü etki yapmasınıda istemiyorum.Siz bu işi bildiğiniz için size danışma ihtiyacı hissettim.yaşım 23. Boy:188 kilo 96 97 Şu an için Bir diyete başladım diyet dediğim ise Şeker,Hamur işi gibi gıda maddelerinden uzak durup daha çok lifli besinler vede meyve yemeye çalışıyorum.
    Neyse çok uzadı okuduğunuz için teşekkür edip Derhal malzemelere geçip yardımınızı bekliyorum

1. Ekipman 27 değişik yapılar bilirmiş Önemli olan doğru yapmak

2. Ekipman allahtan bunun hareketi belli

3.EKipman ise : Koşu Bandı

4.Ekipman ise : 1 adet bench press barı ve 4 değişik agırlık türü ve sehpası

5.Ekipman ise : Değişik Boyutlarda Bir çok Dambıll

6 Ekipman ise: Abshaper ismi sanırım bu mekik sitili bi alet kollar ve bacakları çekerek yapılan..

Elimde bu tarz ekipmanlar mevcut Şimdi sorum ise Ben bunlarla neler yapabilirim Nasıl bir Program önere bilirsiniz hangi sıra ile yapmalıyım ?
    Özellikle Birinci ekipmanı tam randımanlı nasıl kullanabilirim Eşsiz yorumlarınızı bekler saygılarımı sunarım ...

2. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
  3. Barquer

Barquer Guest

serkan 1984 saol yanlız benim sorum tam olarak diet ile alakadan ziyade o aletleri nasıl en iyi şekilede (verimli olarak) nasıl kullanabileceğim ..

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    istasyonun tanıtımında yazar zaten ama benim görebildiklerim :

1.istasyonla kanat için : lat pull down - seated row - bent over row(geniş barla) - tek el kanat çekiş (one hand row)
    bacak için : leg extension
    biceps için :çirf el bar curl - tek el bar curl - makara hammer curl - bi sandalye bulursan preacher curl
    bilek için : wrist curl
    triceps için : bir ip ayarlarsan rope push down - straight bar p.down - over head extension - tek el kick back
    göğüs için - kelebek - göğüs press
    omuz için : tek el lateral raise - tek el front raise

5. Barquer

Barquer Guest

diez
    Teşekkür ederim yazdığınız terimlerin uygulama biçimlerini siteden araştırarak buldum aklımda en ufak bir sorun kalmadı ve artık bilinçli olarak kullanabilirim yazıma bukadar kısa sürede cevap verdiğiniz için Çok teşekkür ederim saygılar

6. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    barquer çalisma istasyonunu ne kadara aldin bende almayi düsünüyorum ayr1ica bu sendeki voit vt110 mü ? simdiden sagol

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    barquer teşekkür ederim çünkü yapman gereken şeyi yapmış ve terimleri burda sormak yerine forumdan aratarak aydınlanmışsın..

8. Barquer

Barquer Guest

Sayfayı Paylaş