Çalışma istasyonu sorunsalı..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bad_mad tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bad_mad

bad_mad Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi alışveriş sitesinden Altis 260F model bi çalışma istasyonu aldım, daha önce body ye gittim 4 ay kadar ama işyerimden geç çıktığım için spora gitmeye vaktim olmuodu, verdiğim para boşa gidiodu o yüzden banada bi faydası olmuodu, bende eve bitane almayı düşündüm bu istasyonlardan.. az da olsa gelişim yaparım die, 19 yaşındayım 55 kiloyum 1.72 boyum var bu istasyonu aldım ama neler yapabilirim nasıl bi program uygularım, hepsini bi günde yapmam imkansız, günlere bölsem , yanlış bölüm yapıp yanlış gelişim yaparmıyım diye korkuyorum, yapabildiğimhareketler şunlar

Abdominal crunch, Arm curl, Bench press, Biceps curl, Deltoid raise, chest cable cross, Front shoulder raise, Frontal Lat Row, Outer Thıgh kick, Rear Delt Flies, Side Bend, Lateral raise, Lat pulldown, Leg curl, Leg extension, Leg kickback, Pectoral fly, Rear deltoid fly, Triceps pushdown, Upright row.

bunları kaç güne ve kaçarlı olarak , ne şekilde bölmem lazım, nasıl bir program uygulayabilirim? ve önerdiğiniz ekstra (evde yer kaplamıcak) parçalar varmı?

vereceğiniz bilgiler gerçekten çok memnun edecek beni , teşekkür ederim ...

2. bad_mad

bad_mad Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok aydınlatıcı bilgiler edindim teşekkürler

Sayfayı Paylaş