Çalışma İstasyonumun Halatı Koptu, Nereden Temin Edebilirim?

Konusu 'Antrenman Aksesuar ve Ekipmanları' forumundadır ve SoldiersOfGod tarafından 28 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Merhabalar, evde çalışma istasyonum var, hepsiburada dan almıştık, alalı bayağı uzun süre oluyor, fotoğrafı aynen şu http://images.hepsiburada.net/assets/Spor/500/Spor_476466.jpg .. Spor yaparken halat koptu, şükür bir yerimde bişi yok ancak halat koptuğu için artık spor yapamıyorum, nereden halat alabilirim? Ne diyip araştırıcam ne yazıcam?

2. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Yok mu bilgisi olan :)

3. zeus66

zeus66 Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    43
    Aldigin markanin servisi yok mu

4. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    e posta ile mesaj attım inşallah geri dönerler ama bulunduğum ilçede servisi yok..

5. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    319
    Ödül Puanları:
    73
    Hepsiburada'ya ve Altis in kendi e posta hesaplarına e posta yolladım, şu an geri dönmediler, bugün geri dönmezlerse yarın telefonla aramayı düşünüyorum, eve gelen bir misafir beni sevindirmişti açıkçası, bu halat kopmuş ama sıradan bir hırdavatçıda da bulup alabilirsin demişti, bir sevinçle gittim hırdavatçıya, o kopan halatıda götürdüm, ölçtürdüm biçtirdim sonra eve getirdim halatı ( 5 tl verdim halata), tam herşey oldu dediiim bi baktım, kopan orjinal halatta, nasıl diyim böyle, halatın uçlarında tıpalar var, ama benim aldığım halatın ucunda tıpa yok, orjinal halatın tıpalarını sökeyim dedim ama, sökülmüyor mübarek, fabrikadan özel çıkışlı o şekilde üretilmiş, inşallah bu hafta içerisinde orjinal halatı temin edip kaldığım yerden devam edebilirim, çünkü şu an maalesef spor yapamıyorum, ayrıca hani diyelim boşver dedim, satalım bu çalışma istasyonunu desem, halatsız kimse almaz.. Yani eninde sonunda bu orjinal halatı temin etmek zorundayım..

6. marcusm

marcusm Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13

Sayfayı Paylaş