ÇAĞATAY ULUSOY, KIVANÇ TATLITUĞ, KEREM BURSIN VS.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Mertcan07.45 tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Mertcan07.45

Mertcan07.45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhabalar, bi sey merak ediyorum. Sizce KEREM BURSIN, ÇAĞATAY ULUSOY, KIVANÇ TATLITUĞ vs gibi oyuncularin bir zamanlar fit vücutları vardi. Sizce bu vücutları saf bir sekilde mi yaptilar yoksa supplement kullanmislar midir? En merak ettigim de Kerem Bursin.. malum Kanal d de Şeref Meselesinde oynuyor. Çok cok iyi bir vücuda sahip.

2. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    İlac kullanmamislardor ama suplement olabilir ayrica kerem bursin cocuklugundan beri 10 yildir falan mma kafes dovusu ve kickbox la ugrasmis ve halen daha kickboxa devam eden birisi yani o vucut gayet normal.

Mertcan07.45 bunu beğendi.
  3. Mertcan07.45

Mertcan07.45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Sence hangi supplementleri kullanmıştır? Kerem bursin gibi olmak istiyorumda

4. gazo0202

gazo0202 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    Bence hardline kullanarak olmuştur Hahahaha :D (çalışarak olmuş ! ).

UZİKONİGRASSE, bilal_can91 ve lvntgvnc bunu beğendi.
  5. Mertcan07.45

Mertcan07.45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Hahah :Dd Doğru haklısın

lvntgvnc bunu beğendi.
  6. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    keremin göğüsleri gelişmiş de, adamın zeka seviyesi 0ın altında. git başkası ol kerem olma :)

7. Mertcan07.45

Mertcan07.45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Neden öyle Bir şey dedin ki? :)

8. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    keremi dizi dışında, programlarda da izleme fırsatım oldu. türkçeye hakim olamamasını eleştirmiyorum da, bence vücuda harcadığı emeğin yüzde 1ini beyin gelişimi için harcamamış. ama sadece vücudu ilgini çekmişse, evet güzel vücut.

9. Octavianus

Octavianus Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Eğer işin sırrı supplement olsaydı emin ol her gün 1000 tane kerem görürdün

10. Mertcan07.45

Mertcan07.45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Hm anladım :)
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Aralık 2014 ---
    Bütün iş emekte gecer. Haklisin

11. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar supplement mucize yaratan şeyler değildir normal gıdanın yerini tutmadığı çoğu suplementin etiketi altında yazar zaten. Rutin beslenme düzeninize iyice özen göstermeden supplementlerden medet ummaya bakmayın onlar ekstra veya işi kolaylaştıran şeyler yemek pişirmeye vakit bulamadığınız zamanlarda başvuracağınız takviyeler.

Balboa7, SoldiersOfGod ve Mertcan07.45 bunu beğendi.
  12. Mertcan07.45

Mertcan07.45 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Doğru diyorsun. Çok teşekkür ederim :)

13. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Dogru suplement kullanimi , guzel beslenme iyi bir antremanla cok guzel seyler basarilabilir , ama guzel beslenme ve iyi antremanla o verimi alamazsiniz ben anlamiyorum suplementlere butun konularda gereksiz seyler gibi yorum yapiyorsunuz ama hepiniz de muptelasi olmussunuz kullanmayin o zaman sihirli degnek degillerse pek bi numaralari yoksa dokmeyin o kadar para , ben toz kullandigim icin boyle degilim ben kendim iyiyim dusuncesiyle sanirim bu tip yorumlar yapiyorsunuz konuya gelecek olursaktta o saydigin insanlar en iyi suplement takviyelerini aliyodur ozel hocalarla calisiyodur ve beslenmesinede dikkat ediyorlardir bu spor = para paran yoksa genetik harikasi degilsen mukemmel vucuda kavusamazsin kendimde suplement takviyesi almiyorum , ogrenciyim oyle beslenmeye dikkat edicek bi ortamimda yok antremanlari aksatmamaya calisiyorum boylede oluyor biseyler

telepati bunu beğendi.
  14. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Zeka konusunda bence kimsenin ne derecede iyi olduğunu bilemeyiz bu davranışlarla vs ölçülücek bir konu değil kaldıki çok zeki insanlar bilindiği üzere yarı deli oluyorlar . Tip olarak ben beğenmiyorum abartılıcak birşey yok bence vücut gerçektende iyi ama adam söylemişti zaten set aralarında bile ip atlıyormuş yağ oranı vs her konuda fiziğine dikkat ettiğini . Kıvançın protein tozu kullandığını duymuştum Kuzey Güneye hazırlanırken ne derece doğru bilemem .

15. SoldiersOfGod

SoldiersOfGod Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Bi kere soru bile acaip "vücutlarını doğal bi şekildemi yapmıştır yoksa supplement kullanmışlarmıdır?" proein TOZu denilince millet TOZ lafını duyunca farklı bişe sanıyor.. Neyse yukarda supplement konusunda neyin ne olduğu denilmiş ama ben yinede kısaca özet geceyim.. Gün icerisinde yedigin tavuğun peynirin vs. toz haline geirilmiş halidir diyebiliriz basit tabirle öyle mucizevi bişi değil...

Balboa7 bunu beğendi.
  16. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    İyi bir beslenme, iyi antrenman ile amacınıza ulaşabilirsiniz. Supplement şart değil sadece kolaylıktır. Bir örnek vereyim ailenizle yaşıyorsunuz ve çalışıyorsunuz veya okuyorsunuz, akşam menüde ıspanak yemeği var protein alamayacaksınız fazladan bir whey protein çakmak durumundasınız. Ama eve gelirken büfeden kızarmış tavuk aldıysanız whey kalsın çabukta bitmesin çünkü Türkiyede pahalı.

17. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Bu kişiler ile kendinizi kıyaslamanıza gerek yok. Elbet fiziklerini idol alabilirsin ama onların programı ek besini vs taklit etmeye çalışmayın. Neden mi böyle söylüyorum. Birincisi bunlar zengin kişiler kişisel antranör tutacaklardır buda bilgileri olmasa bile gelişim sürecinde vakit kaybetmemelerini sağlar.(Hoş bir magazinde duymuştum bir ünlü hanımefendi 2 haftalıkzayıflama kampına 8000tl vermişti) Neyse ikincisi beslenme konusunda hiç sıkıntı cekmezler istedikleri proteinide karbıda sağlarlar. Bir diğeri gerekli olan veya olmayan ek besinlerin kaliteli olanlarını alırlar. Ve sınav stresi olmadan , ev geçindirme derdi olmadan normal bir Türk vatandaşına göre az stres ile yaşarlar. Elbet iş hayatkarı özel hayatlarında zorluklar yaşarlar yaşamazlar demiyorum. Sonuç olarak her türlü imkanı olan ve stressiz biri için fitness zor birşey değil :) E birde üstüne emek harcayınca oluyor :)

aslangur ve Balboa7 bunu beğendi.
  18. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Arada en çok kaçırılan olay bu abi. Stress. Sandiginizdan çok daha fazla etkili bu sporda stress

CASSER bunu beğendi.
  19. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Tabikii etkili gerek fizyolojik olarak gerekte pisikolojik. Motivasyon herşeydir. İstek hırs cesaret bunlar sizin ileri gitmenizde yardımcı olur. O gün ne kadar keyifliysen antrenman o kadar keyifli geçecektir bunu hepimiz biliyoruz. Hepsinin yanı sıra anabolik etkiyi azaltan birşeydir stres.

20. younow adnan

younow adnan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kerem Bursin vücudu doğal mı merak ediyorum baya iyi vücudu var

Sayfayı Paylaş