Çıkarılamayan alt karın...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ayberk_ tarafından 7 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ayberk_

ayberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese iyi geceler, aralıklarla da olsa az buçuk fitness deneyimim var, geçmişte spor salonuna gittim bıraktım, bir kez daha gittim yine bıraktım (İstikrarsızlık var farkındayım...). Daha sonra vücudumdaki bütün kas gruplarını geliştireceğim tabi ama önce karından başlamak istiyorum kafaya taktım; takmaz olaydım kafa_

http://u1308.hizliresim.com/1d/7/r7cws.jpg

artık ilk dördü baya belirgin oldu ama şu son ikiyi hala çıkaramadım. Beslenmeme biraz daha dikkat ediyorum artık, ayrıca 20 dakikalık yüksek tempolu interval kardiyo yapıyorum, bazen de 8 dakikalık karın kası çalışmaları yapıyorum. Ama tam olarak hangisine odaklanacağımı bilemedim, bu işte gerçekten tecrübeli birinden tavsiye almalıyım. Ayrıca hacimlenmek de istemiyorum, yani mesela brad pitt örneğini verebilirim benim için ideal şu tarz bir şey olmalı :

http://popworkouts.com/wp-content/uploads/2012/07/pitt561.jpg

Sizce ne yapabilirim ve doğru bir antrenmanla ne kadar zamanda çıkarabilirim ?

Ciddi anlamda tecrübeli birinden tavsiyeye ihtiyacım var, çünkü sürekli program yapıp bozmak zorunda kalıyorum. Şimdiden teşekkürler :)

Bodyyci bunu beğendi.
  2. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Antrenman programını bitirdikten sonra karın egzersizleriyle devam edebilirsin ki ben öyle yapıyorum.Alt karın gerçekten zor çıkıyor.Alt karına vuran hareketleri araştırıp yaparsan faydasını görürsün.

Bodyyci bunu beğendi.
  3. ayberk_

ayberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Haklısın, programı alt karın ağırlıklı hale getirmek lazım. Peki iyi bir diyet, kardiyo ve karın çalışmasıyla sence ne kadar sürede çıkabilir ?

Bodyyci bunu beğendi.
  4. Bodyyci

Bodyyci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Alt karın sanırım 1.5-2.5 sene arası .Kişiden kişiye göre çalıştığı programa göre beslenmeye göre değişir ;)

ayberk_ bunu beğendi.
  5. ayberk_

ayberk_ Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    O kadar sürer mi dersin, normalde tabi ki çok zor ama bu vücutta daha az sürebilir belki :shock: Vücudumun iyi olduğunu iddia etmiyorum tabi ki , sadece 4'ü çıkmış gibi ortaya alt karın o kadar uzun sürmez herhalde :D

6. Blake Kurosoki

Blake Kurosoki Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kanka kasların fena :D

7. camokan

camokan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu fotograftan 4u cikmis demeyi nasil basardin? :)

Yag oranin epey fazla diyet ve kardiyoya onem vererek tum vucutla beraber karin da calisacaksin.

8. Destiny

Destiny Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    İçerde 6 tane vardır ama dışarıdan gözüken 0.Alt karından önce mide de çalışman lazım. Yağ oranını baya aşağı çekmen lazım.

ayberk_ bunu beğendi.
  9. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    alt karına gelinceye kadar bütün yağlarının gitmesin gerektiğini biliyorsundur umarım, şöyle bir baktım üstteki yağların giderse geriye ne kalacak ? kolların sopa gibi abs 10 numara ?

Bu foto senin şimdiki halinse alt karın en son derdin olmalı. Önce vücudu topla derim. Daha merdivenin en başındasın brad pitt, alt karın diyorsun. Du bakalım daha gün içinde saatlerce sürecek, 1-2 yıllık süreklilik gerektiren çalışma seni bekliyor,

ayberk_ bunu beğendi.
  10. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Şimdi eğer ilk resimdeki sen isen zaten ilk 4 ü belli olmamış alt karın yada genel abs kaslarının çıkması için temel etken karın çalışmaktan ziyade düşü yağ oranıdır. Yağ oranı yüksek ise abslerin üstünü örter ve görünmezler

Saygılarımla iyi sporlar ...

ayberk_ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş