Çöküş Dönemi

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mertkln tarafından 30 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba 3 hafta öncesine kadar herşey çok güzel giderken sonra bir anda isteksizlik geldi antrenmanları eziyetmiş gibi görmeye başladım, beslenme düzenim bozuldu, masturbasyonu arttırdım, en önemlisi de psikolojikmen çöktüm sporu bırakasım geldi. Ne zaman dönüp vücuduma baksam moralim bozuluyor. Yakşalık 8-9 aydır evde çalışıyorum üstelik bilinçli olarak çalıştığımı düşünüyorum bu siteyi 1.5 yıldır devamlı olarak takip ediyorum. Boyum 1.90 bu spora başladığımda 71-72 kiloydum şuan 79-80 kiloyum vücudumu çok yumuşak gibi hissediyorum ve kollarım hala 30 cm bile değildir. Kollarım 30 cm bile değilken belim çok aşırı geniş.Bel kemiğim geniş buda yetmezmiş gibi vücudumda aşırı olarak bel ve kalça bölgemde yağlanma var. Aşırı olarak derken diğer bölgelerle kıyaslarsak sanki sadece orada yağ birikiyormuş gibi... Ben bu yağları yakmak için sabahları 05:30 da kalkıp koşuya çıkıyorum yaklaşık 45-50 dk sürüyor evden sahaya yürümekle birlikte sonra da duş ve kahvaltı edip okula gidiyorum akşam eve gelince normal antrenmanımı yapıyorum onlar pasta dondurma yerken ben yumurta haşlanmış tavuk, lor peyniri yedim ama gelin görün ki hiç spor yapmayan insanların durumu bile benden daha iyi ben birşeyler elde etmek için bu kadar çalışırken hiç emek vermeyenler bile benden daha iyi durumdalar bu durumu görünce inanın bana hayattan soğuyorum.Son 3 hafta ise bisküvi, çikolata, dondurma canım ne isterse yedim kendime hiç dikkat etmedim. Şuanda psikolojikmen berbat durumdayım.

Yazıyı yazma sebebim ise hissettiklerimi dışarı vurmak istedim en azından biraz rahatladım.

2. *can*

*can* Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Abi benden büyüksün heralde ben 15 yaşındayım çünkü :D bence sakın pes etme ve bir an önce kendini toparla ipin ucunu tamamiyle kaçırmadan kendine bir neden bul yada bulamıyosan nefsine hakim olmaya çalış unutma : kaybettiğinde değil ,pes ettiğinde yenilirsin. :)

3. fpacham

fpacham Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    masturbasyonu azalt menınle beraber proteın atarsın dısarı enerjın de azalır zamana bırak her seyı ve bırazda yaratılışına bagla sıkma canını dısarda neler goruyoruz cok sukur...antramnını duzenlı yaptıktan sonra sonuclarını gorursun zaten beslenmene de dıkkat ettın mı tabi..

4. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum masturbazyonda cok az protein kaybi oluyor biraz arastir.Yanlis bilgi verme.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    evde ekipman, ve ekipmanların ağırlıkları yeterli mi? sanırım br şeyleri yanlış yapıyorsun. 1 yıla yakındır body çalışan 80 kg birisinin 30cm kolu varsa bir yerde sorun vardır

6. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Evde 40 kg plaka var ama kollarım genetik olarakmı kötü anlayamadım gelişmiyor. Biraz parçalanma var tabi ama kalınlık yok.

7. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    ssArkadaşlar bunlarda fotolar başta da belirttiğim gibi yaş:18 boy:1.90 kilo emin değilim ama 78 civarı diye düşünüyorum.[​IMG]

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:26 ----------

80 kilo ama boy 1.90 kas oranı fazla değil yani.

Son düzenleme: 9 Haziran 2013
  8. kaka

kaka Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    güzel bi altyapı yapmışsın vücudun hiçte o kadar kötü değil bence senin artık spor salonuna başlama zamanın gelmiş hem yeni heyecen motivaston olur bi an önce spor salonuna yazıl.

9. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Seneye başka şehirde üniversiteye gidicem ve yaz da geldi tatil felan derken sürekli gezerim en azından bu yaz daha salon yok ama üni başladığı gibi ilk işim salona yazılmak. Bu arada tatil yaparkende spor aksatmıcam tabi ki.

10. hurkan13

hurkan13 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    üsteki yazıyı okuyunca yazık dedim içimden.bazen bende görürüm genetik olan çok iyi vücudu olanları.simitle kahvaltı yapıp ince beli geniş omuzları olan insanları görünce genlere küfür etmek gelir içimden.ama fotoğraflarını bakınca gayet iyi bir vücut görüyorum.elbette eksikler var bunlar farklı yöntemler geliştirerek ve profesyonel yardım alınca eksiklerde tamamanır merak etme.akşam akşam efkarlandırdın beni...

Sayfayı Paylaş