Rambo16
Katılım:
19 Haziran 2010
Mesajlar:
711
Beğenileri:
1.146
Ödül Puanları:
103
Cinsiyet:
Bay
Yer:
La Paz

Sayfayı PaylaşSponsor Linkler

Rambo16

Üye, Bay, La Paz

_----------_ 1 Mayıs 2014

  1. Josef
   Josef
   Hocam 2010 yilinda bir konuda boyunuzun 185 oldugubu yazmissiniz ve 5 yil sonra kac olycak merak ediyorum demissinz 2015 oldu yil boyunuzu tazabilirmisinuz merak ettim .:))
   1. Rambo16
    Rambo16
    1.88 falan :)
    16 Ocak 2015
  2. Rambo16
   Rambo16
   _----------_
  3. Rambo16
   Rambo16
   maalesef, şu anda hiç bi yakınımda satılık ağırlık yok
  4. qokhan733x
   qokhan733x
   Hocam dökme ağırlık lazım bana 50 kg ucuza bulabileceğim biryer biliyor musunuz ?
  5. Rambo16
   Rambo16
   Sevgili erkangokhan kullanilan steroitler kalitesine hareketliligine etki edebilir fakat spermin yapisini bozup dogacak cocugu etkilemesi baana pek mumkun gorunmuyor ama kesinlikle konu uzmanlari tarafindan ele alinmasi gereken bir konu internet ortaminda cevap aramak yersiz olur.


   Saygilarimla..
  6. erkangokhan
   erkangokhan
   hocam ilginiz için şimiden teşekkur ederim uzatmadan cocuğumun hayatı için sormak istiyorum 13 hafta trenbalon 500 1000 testesteron vurdum kurum devam ediyo eşim 4 haftalık hamile napalım spermlerimde bi bozulma olabilirmi veya çocukta bu konuda bi sakatlık olabilirmi?
  7. Rambo16
   Rambo16
   Yine sorularından birinin cevabı olarak belirteyim, bir seviyeye kadar supplementsiz gelip, bir yerden sonra supplementle gelişme olayı koca bir balondur. Hiçbir supplement seni normal yollardan ulaşamayacağın ölçülere kavuşturmaz.

   Bu konularda hep proteinden örnek veririm çünkü protein tozları tek başına supplement sektörünün önemli bir kısmını oluşturur.

   Bu sefer creatinden bir örnek vereyim;

   Creatin-patlayıcı güç ilişkisi uzun yıllar hafızalara kazındı, sonrasında "yükleme" yapmanın o kadar da gerekli olmadığına dair makaleler yazıldı. Herkeste aynı etkiyi göstermediği söylendi vesaire vesaire.. Onun için creatinden aman aman verim alan kişilerinde plasebo etkisinde olduğunu düşünüyorum. Bir sporcunun gerçekten inandığı bir "güç iksiri"ni adil yargılaması olanaksızdır.

   Bu konular uçsuz derya gibi, özetle eğer gelişemiyorsan sorun supplement kullanıp kullanmaman değil.

   Saygılarımla...
  8. Rambo16
   Rambo16
   Vücudundaki kas gruplarının gelişimi, hareketleri doğru yapıp yapmaman ya da genetiğinle ilgili olarak birbirlerinden farklı seyredebilir. Bir kas grubu için, yada vücudun tamamı için en berbat genetik bile düzenli ve dozunda yapılan antrenmanlara tepki verecektir.

   Asıl konumuza gelirsek; benim supplement karşıtlığım "kesinlikle kullanılmamalı" tarzında, fanatik boyutlarda değil. Supplementler besinlerin takviyesidir, en iyi ihtimalle de alternatifidirler. Yerine göre, kişinin doğal yollardan alamadığı besinlerin alternatifi olan supplementleri kullanması olağandır.

   Ben "supplement çılgınlığı"na karşıyım, abartılı/asılsız reklamlara, kapital kandırmacalara karşıyım.
  9. Morgoth
   Morgoth
   Merhaba sizin Supplement Tezgahı adlı açtığınız konuyu okudum. Vücut geliştirmeyle ocak ayında tanıştım. Tabi ilk ay beslenmeme dikkat etmedim sonra bu siteyi görünce vücut geliştirme hakkında bilgim baya arttı. Karbonhidrat alımı,protein alımı, çalışma düzeni gibi şeyler.Ocak ayında spora başladığımda ilk 1 ay çok az gelişme oldu genele vurursak 1 cm... 2-3 ay arası kolum ilk başladığımda 28 cm idi 2 ayın yarısında 31.5 olmuştu ama omuzlarım 2 cm genişlemişti kanatlar zor gelişti çok ilerleme olmadı... nisan mayıs gibi vücudum durdu mu desem ben mi iyi antrenman yapmıyorum desem anlamadım ama araştırdım benim gibi vücut geliştirmeyle ilgilenen arkadaşlarıma sordum beslenme diyen oldu hatta hocam supplement kullanmadığın için oldu dedi bende supplement kullanamaya karşıyım ailemde karşı zaten... şu evde 1 aydır çalışıyorum amatörce 1 gün göğüs karın biceps 2. gün omuz triceps karın 3. gün kalf karın ama amötörce.1 ay sonra salona tekrar yazılıcam size sorum supplement kullansam mı?
 • Yüklüyor...
 • Yüklüyor...
 • Hakkında

  Cinsiyet:
  Bay
  Yer:
  La Paz
  Boy:
  190cm
  Cinsiyet:
  • Bay

  İmza Ayarları

  ATATÜRK sevgisini sadece bir siyasi görüşe indirgemek , ona yapılabilecek en ağır hakaretlerden birisidir..
  -Rambo16
  [FONT=&quot]
  [/FONT]
  [FONT=&quot]
  [/FONT]
  [FONT=&quot]-Kas gelişimi için günlük, kilo başına 1,7-2 gr protein almak yeterlidir.

  -Gereksiz/Bilinçsiz supplement kullanımı, iç organlarınıza fazladan yük bindirebilir.


  -Tavsiye üzerine vitamin hapları kullanmayınız.


  [/FONT]
  [FONT=&quot]Supplement Tezgâhı[/FONT]